13 dnova mliecna dieta

tamarka

potvorqa
dopadnes tak isto ako pri tych dietach, co si spominala...ze 4kg hore...skus jest pravidelne v intervaloch ako v mliecnej diete, ale zdravu stravu: rano celozrnny rozok s chudou sunkou a so syrom+veela zeleninky; desiata ovocie alebo nejaky jogurt; obed zeleninove alebo kuracie rizoto; olovrant zeleninka; vecera kuracie prsicka na vode so zeleninovym salatom...
ver mi...tu dietu som drzala a po 3 dnoch som nic nevladala, uz o piatej sa mi chcelo spat ak nie skor a tak...zo zaciatku sa to dalo, jasne...ved telo este spotrebuva z minuleho dna troska.. ale hovorim..ten treti mozno stvrty den..koniec
jedz podobne ako som ti napisala a pritom cvic a vysledok zaruceny a hlavne dlhodoby! nie ako tato mliecna dieta...

potvorqa

ahoj miska, ja sa tiez zatial drzim...nie je to take strasne. Obedne a ranajsie mlieko som nahradila jogurtom a da sa to zniest. Vsak zajtra nas cakaju uplne hody :))

miska

Ahojte, aj ja s k vam pridavam, zatial som vydržala a to je už 15.30. Dufam, že sa nam to bude spolu lepšie tahať. L:)

potvorqa

krupica: SUPER!!! Ja sa uz snazim rozne dietovat asi mesiac - vysledok je, ze som dalsie 4kg nabrala :P
Mas aj info o tom kedy co jest? Ak zajtra zaciname, tak to bude celkom brutal...po nedeli. Ale tiez som strasne zvedava, ci to pojde dolu...a ci to vobec vydrzim :D