Muzi, chceli by ste zenu vyssiu ako vy?

Príspevok v téme: Muzi, chceli by ste zenu vyssiu ako vy?
usiko

ahojte, mame s priatelo taku malu dilemu a chcela by som vas nazor. on tvrdi, ze chlapi su stastni, ze si najdu zenu vyssiu ako oni, povazuju to vraj za stastie a akesi dokazy o tom, ze krasna vysoka zen chcela prave ich. Ja si zase myslim, ze chlap povazuje za potupu alebosa hanbi za to ze nie je taky vysoky ako jeho zena, alebo si ani vyssiu zenu nenabali....ako to je? piste zeny aj muzi....prosim...dakujem...

DESmodka

ja som vyssia od svojho partnera, ale je to len nejakych par centi, len ked si dam vysoke topanky tak ma z toho komplexi on, takze podla mojho nazoru, asi chlapi chcu byt vyssi :)

usiko

joj, RNG...tak teda.....:-))))
dakujem ya prispevky...velmi pekne...ale neobstalo to velmi, lebo samozrejmepriatelov argument je taky, ze vidis, len zenam sa to nepaci, muzi su aj tak stastni, ze maju vysoke zeny...tak este nejaki chlapi a ich nazor?
PS:ja viem, ze je to daleko od zdravia, ale len tak pre zabavu...a aby sme mali doma klud...to tiez prispieva k psychickemu zdraviu....

RNG

A tak si spominam na slovensku ludovu:
"Nechcem ja vysoke zeny
Na ktore treba leseni
bo ked to najlepsie chuti
tak sa to leseni zruti"...

angeles

moj nazor urcite ma byt chlap väčši ako zena...ja som mojmu priatelovi tak po plecia a kludne si mozem dat vysoke topanky...podla mna je skarede strasne ked je chalan mensi ako dievca...ale zas laske sa medze nekladu...poznam zopar takych parov, no nie je to pekne fakt...

sajfina

našťastie mám 159cm a toto riešiť nemusím,mám priatela 185 cm vysokého a myslím že je to zlaté,keď je baba nižšia oproti chalanovi,ale ak je to naopak,tak to naozaj vyzerá smiešne,aby som sa cítila trápne na mieste toho chalana aj baby

trubica trubicova

ja tomu velmi neverim... podla mna to je chlapovi bud jedno, alebo sa hanbí, ale z e by bol hrdý.. asi sa len tak tvária, nech ich nikto nelutuje

usiko

no, ja som nizsia, ale on ma par kamosov, co su o hodne nizsi od partneriek a vravia mu, ze su stastni, ze maju vyssiu zenu, su na to vraj hrdi.....a ja mu neviem vyhovosit, ze to asi pravda nie je, lebo ja co som stretla chalanov, vzdy si hladali nizsiu partnerku....

radana

ked je muz nizsi,nez zena,vtedy je to take smiesne,najma ked sa vedu za ruky.Teda aspon ja si to neviem ani predstavit,ze by moj muz mal byt nizsi odo mna.