Ako je v Pezinku

bodyka

Ahoj, dá sa fajčiť v Pezinku. Ja som tam bola už 2 krát, ale stále som v tom namočená. Ja som sa liečila na bulímiu)

zuju

skupinove terapie nie su stale a cez vikend nie su vobec, na chodbe je spolocna televizia, m y sme ju vsak za cias Dr. maga mali len cez vikend. vekove zlozenie je rozne, to sa neda povedat ale do tej 30 je vacsina

jaja

Dakujem:) A ma tam clovek sancu aj na trosku sukromia, alebo su stale tie skupinove terapie?
WC-ka a sprchy spolocne na chodbe?
Vekove zlozelnei pacientov je zhruba ake? Mam 20.

jaja

Jej, takze su tam aj nadstandardne izby? Kolko je nadstandardnych izieb? Je na tej nadstandardnej izbe aj telka a kupelna alebo nie?

zuju

co som bola ja v Pezinku na izbe ste dvaja- traja, nadstandartne izby jeden. Ponorku som nezazila lebo tam sa ludia stale menia na oddeleni, a mne pomohlo ze izby su s balkonom, aj velka balkonova chodba spolocna, pokial neboli vychadzky.

jaja

Hm aj ja som zvedava, ako to v pezinku na psychosomatickom vyzera. Mam tam ist s PPP:(
Kolko dievcat je spolu na izbe? Da sa to tam zniest, alebo uz po case nastupuje ponorka?

soare

Lola niekto depresiu zvlada horsie iny lepsie. a zalezi od mnoho faktorov ako aj od intezity depresie, osobnosti cloveka, psychickej podpory okolia a veeeeela dalsich veci