skusenosti s antikoncepciou triguilar pls

princessnaa

ahojte uzivam tuto antikocepciu a potrebovala by som si oddialit menstruaciu..viem,ze mam pokracovat v uzivani bez prestavky,ale bude to mat aj ten isty ucinok ak mam tu prestavku uz 3 dni a teraz by som si dala tabletky znova?? PROSIM JE TO VELMI SURNE

lienka87

ahoj! brala som ho ale strasne som pribrala a citila som sa hrozne. po jednom baleni som to hodila do kosa. gynekolog mi ani neurobil testy, len mi ho dal. to asi preto, ze nebol urceny pre mna mi urobil zle. nasla som si potom noveho doktora. ak mas spolahlivu doktorku a predpisala ti ho, mala by si to vyskusat. ale pri najmensom zlom pocite si daj predpisat inu antikoncepciu.
ja mam teraz belaru... za 3 mesiace si moje telo celkom zvyklo a citim sa skvele! a co sa tyka ucinnosti. plati, ze HK je len taka spolahliva ako ty sama! ak ju beries na minutu presne, chodia ti aj kramy na minutu presne a HK je 100% spolahliva. netreba proste zabudat ju brat.

kara

Beata ty si teraz spadla z jahody? :-p Kolko mas rokov? Neziaduce ucinky sa predsa NEtykaju kazdeho!!! To by teda vypadalo keby sa na kazdom prejavovali...Mimochodom ja som uzivala triquilar asi tristvrte roka, potom som ho musela vysadit pretoze az po tom case (!) u mna nastali velke (!) tazkosti. ale kazdemu sedi inak. Aj ked si myslim ze su aj kvalitnejsie lieky, mozno o cosi drahsie, ale radsej si priplatit, ako pouzivat nieco menej kvalitne.

beata

no a je normalne ze uz som si dala 4 tabletky (moje prve) a citim sa ako predtym ked som ich nebrala proste ziadna zmena ani neziaduce uvćinky?

lenula

ahoj. triquilar je fain. tiez som ich brala a nebol žiadny problém. Ale sú už aj lepšie, také čo obsahujú oveľa viac hormónov