MISS 2009

Príspevok v téme: MISS 2009
slovenkaslovenka

Ahojte,
Chcela by som sa prihlasit na dalsiu Miss, a preto Vas ziadam o nazor. Aka myslite, ze je najlepsia cesta? Mam vyplnit prihlasku v casopise? Cez internet? Ma tu niekto s tym skusenosti? Co ak prepasnem termin? Ako to prebieha? Viem, ake su podmienky- vyska, bezdetnost, slobodna, do 25 rokov...a ak akceptuju prihlasku, pozvu ma na casting.
Prosim o seriozne nazory, neodsudzujte ma.
Dakujem

laramie34

ani ja nemám žiadne skúsenosti s modelingom a pravdupovediac ani po tom netúžim...sem idem pre to, lebo je to viac menej jednorazová záležitosť. A na casting máme mať plavky a lodičky a dobré je si zobrať nejaké fotky...ale ja nejaké extra profesionálne nemám takže vezmem len pár...

slovenkaslovenka

Ani ja nemam predosle skusenosti s modelingom.. mohol by sem niekto napisat, co by sme si mali so sebou vziat?
Dakujem

Michala11111

čaute babenky, no tak aj ja uvažujem, že by som sa prihlásila na miss len sa bojím toho že vôbec nemám žiadne skúsenosti s modelingom. Vy čo tu píšete že sa priháliste máte nejaké skúsenosti??? bojím sa že tam budem taká jediná. A ešte jedna dôležitá vec čo by som si mala na casting priniesť?

ele

Ja som sa dostala az do semifinale a po prvom kole vobec nezaznela otazka, preco prave ja by som sa mala stat Miss, ale boli to otazky vseobecneho rozhladu, ci to dievca nie je uplne vypatlane :-) Konkr. mna sa pytali kto je prezidentom Francuzka, Ruska, Ceska. Hlavne mesta, nieco z historie, moje hobby, preco som sa prihlasila na Miss, plus si vsimali ako sa vyjadrujes, ci si sympaticka, ci mas zmysel pre humor.

mandy171

ahojte.kto bol uz niekedy na kastingu a dostal sa cez prve kolo? co sa tam pytaju okrem tej otrepanej vety: preco si myslite ze prave vy sa stanete miss slovenska 2009?
chcem sa tam ist pozriet tento rok..
ozaj a este otazka: kde je city hotel bratislava ??? :-}

smejka

Slovenskaslovenka moj mail je smejka17@centrum.sk...posli mi fotecky...ja ti poslem potom na ten mail moje, aj ked nemam nejake profesionalne:)

laramie 34

Ahojte baby, čo sa chystáte na tohtoročný casting...aj ja by som chcela ist(zrejme do Nitry 14.)ale vcelku sa bojím tých zákerných otázok poroty...typu "prečo si myslíš, že práve ty by si mala vyhrať Miss 2009?" fakt neviem čo na to povedať :)