AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

elsa

Janocka, pol roka ste od seba? To mame dost podobne. No mne ten gauner pise, ako o mne sniva apod... a byva s INOU! Je to normalne? Nema chrbtovu kost.
Luuli, este ti to bude chvilu trvat, ale neboj, ono to prejde. Ja som po tej poslednej skusenosti zmenila nazor a myslim, ze ked sa raz dvaja rozidu, uz to nebude fungovat-vo vacsine pripadov.

janocka

luuli..ale ja už sa tak netrapim a ani nečakam ze sa ku mne vrati,my len piseme ale aj to prestane..ale mam ho stale rada to priznavam a my mame mmedzi sebou nedoriesené este financné veci tak aj preto pišeme. A jedno je pravda že čas je najlepší na ohrdnutú lásku.Už to tak po tom polroku nebolí,a slzy sú vysušené.Chvalabohu.

luuli

janocka, tak tym tryznis len samu seba! ja by som sa na neho fakt vykaslala,keď už býva s inou a neľúbi ťa, lebo sa k tebe už nevráti! Možno to tej jeho vôbec neprekáža, že si s tebou píše, veď ona ho teraz má.. bože, to tak hnusne zniee.fuuuj:(
fiona, ja viem, veď som ešte mladá..ale proste on bol ten môj vysnívaný..v dnešnej dobe stretnúť chlapa s hygienickými návykmi,tak to je fakt gól:) ale proste všetko bolo super, aj jeho rodina,tá mi aj teraz moc chýba:(
Babule,napíšem Vám jeden príklad. Pravdivý. Mám jednu kamarátku. Je mladá,pekná,ale strašne zaslepená. Chodila s chalanom 2roky. Už to bude rok,čo sú rozídení. Baby,on s ňou už nechce vzťach, chcel s ňou zostať len kamarát, ale ona si stále namýšlala, že keď sa mu bude vtierať a vypisovať mu,tak ho získa naspäť. Omyl! To ho práveže odradzuje. Poznám ich oboch, som ich kamarátka. Aj spolu chodievame von ako partia,ale je vidieť,že tej babe nie je vôbec ukradnutý. Baby,ja sa jej normálne bojím, tie jej pohľady,keď sa spolu s ním na niečom smejeme a on ma chytí abo objíme..no konec proste! Tak sme jej tak naznačili s inou kamoškou,že by asi bolo lepšie, keby spolu nechodievali von. Tomu chalanovi to je fuk,má ju na háku..ale je vidieť, že ona je smutná, plakáva na wckach,keď sme niekde vonku. Ale ona sa na to urazila, že kľudne teda s nami von nebude chodievať, keď ju máme za vola(?!?). Že jej nevadí jeho prítomnosť. Baby, na nej som si vlastne uvedomila, že nechcem skončiť ako ona! Síce s mojím ex sme nechodievali už v partii von,ale túto sobotu sa to tak stalo a bola som totálne mimo z neho:( tak preto som mu napísala tú sms, ako som písala sem už. Myslím,že tá moja kamoška by to mala tiež úplne stopnúť, ale pochybujem:( týmto všetkým trýzni len samu seba..
Holky moje..chlapi sú fakt divné zvieratká..treba ich ochočiť, ako kedysi písala schia..

janocka

Lulii----ano mne sa ozýva stále,žije s druhou a mne iba píše a teraz aj ja jemu.Lenže ja ho lúbim stále a on mna asi už nie..ale píšeme...je to na nervy a na hlavu.Ale ona mi ho prebrala a nech trochu aj trpí ona,lebo o tom vie že píšeme.

luuli

ema20, ja si plne uvedomujem, že sme už boli bez komunikácie,ale teraz je to už naozaj,lebo som to stopla ja a on je na to moc pyšný, aby sa mi ozval! Ja už ho poznám. Tým všetkým som sa len trýznila..skôr či neskôr si niekoho nájde a to by bolo potom horšie. Tak na to mysli aj ty, viem, že ho chceš určite stretávať, vedieť ako sa má a pod. Ja tiež, ale teraz mi to ešte stále nerobí dobre:( možno časom naozaj pochopím a budem ho mať rada len ako kamaráta!!

ema20

Ahojček luuli,tak to musí byť teraz pre teba naozaj ťažké...ale vieš čo si myslím? takéto dni mám aj ja že viem že je lepšie s ním nekomunikovať a nestretávať a predsa na mna dojde vždy slabá chvíľka a aj tak sa mu ozvem a napíšem že ho chcem vidieť...ako kamaráta,vieš mne nejde o to aby sa mi vrátil vzťah lebo to už ja nechcem viem že to nemá vôbec zmysel,ja len potrebujem s ním udržiavať kontakt,viem že tak trápim hlavne seba a neviem sa potom od toho odpútať ale neviem ísť ešte len tak dalej.Takže ti budem držať palce ale myslím si že ani ty to takto dlho nevydržíš bud sa ti ozve zase on alebo ty jemu ked bude tá slabá chvíľka na teba prichádzať. Nehnevaj sa na mna! ja len že toto dôverne poznám....

luuli

ahojte ľudkovia, starí aj noví prispievatelia:)
veľmi sa ospravedlňujem, že som sa dlho neozvala..ale čítala som Vás tu poctivo.
Viete, tak je koniec, DEFINITíVNY! Sobota bol asi najhorší deň,čo som za poslednú dobu zažila a ja som zakročila, proste som mu napísala, nech sa so mnou radšej nebaví.. v tej chvíli som bola plná rôznych emócií a taktiež podporená vínom, inak by som to nespravila.. a kamoška mi hovorila, že to budem možno raz ľutovať. ale proste som asi fakt urobila dobre, aj keď ma to hrozne bolí:( tak mi napísal, že bude rád, keď sa mu ozvem až keď ho budem brať len ako každého iného kamaráta.. takže baby, aj keď mi to srdce drví, ale tak je to asi fakt lepšie.. aj keď mám nutkanie mu napísať..ale nemôžem:( Cítim sa hrozne,že som to spravila,ale na druhej strane aj hrdá, že som to dokázala, ale teraz Vám ručím, že už naozaj! už spolu nič nikdy mať nebudeme, to môžem aj ruku do ohňa za to dať!!!!! včera som si išla vymazávať naše fotky z pc..ale nešlo to ..teda nedokázala som vymazať úplne všetky:( snáď časom..
ema20, tak už aj ty kašli na neho..možno je to naozaj len tým, že to bol tvoj prvý vzťah, tak preto na to teraz myslíš a trápiš sa.. nechaj ho tak, nech si žije svoj život, aj keď viem, je to ťažké nemyslieť na neho.
Janocka a ty si s tvojím ex stále v kontakte? aj keď vieš,že býva s inou???a vieš to 100%?

janocka

Pre Elsa: No ako keby si písla o mojom byvalom ex..Takisto pol roka už býva s druhou a mne sa ozýva ..A viem že klame a klame a tiež mi hovoril že je sám a on tam má pri tom inú. TOTO JE DES.

miruliko

ema20 Ahoj ja som na tom podobne ako ty len ja som sa rozisiel s priatelkou pred tyzdnom... po rokoch a posledny rok aj daco sme spolu uz aj byvali. To co teraz prezivam neprajem nikomu snazim sa mat aktivity ale nic ma nebavi vkuse mam krizu. Mal som aj ine problemy ale toto bol klinec do rakvy. Tak ako som ju ja miloval aj milujem to sa neda povedat chcel som pre nu postavit dom mat s nou dieta kupit jej psa po ktorom tuzila a plno veci co som jej na ociach videl. Bola moj vesmir. Kazdy den rozmyslam nad samovrazdou je mi to blbe pisat ale je to tak. Viem ze zivot nekonci mozno za rohom je ine stastie a vacsie ale ja som zil pre nu. Za tie roky co sme spolu boli som nikdy nezavahal ani nic podobne. Je mi to nesmierne luto aj vsetkych co maju take skusenosti ako ja