Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

adka-minko

ahojte .. nedavno sme s partneromm chcely mat sex. Lenže ma to strasne bolelo .. tak sme to odložili na neskôr ! Najviac sa obávam toho že kedže som bola panna .. vobec som nekrvacala ! Mate niekto takuto skusenost ??

simonkaa

budeš jeho prvou - ale či aj poslednou? Keď ho o pár rokov stretneš na ulici s inou, budeš sa cítiť využitá a opustená

wreck

sofiii, povedat mu o tom, coho sa bojis, co citis, co by si chcela a co nechcela... a spytat sa aj jeho, ako to vidi on.

ak vies, ze je zdravy, nemas sa coho bat. a dokladne dbajte na antikoncepciu.

Sofiii

Ahoj.. S priateľom by sme chceli mať prvy sex ale mám strach :/ bojím sa že niečo pokazím. ČO mám robit??

Svištík

Ako pozerám tak sa aj smejem , za pol roka mám 18 rokou a stále som pannic a moc sa do toho nenáhlim a račej si užívam život, ale keď vidím že už 13 ročný chcú mať sex tak to je už fakt blbé.Veď oni ešte fakt ani nevedia na čo to maju nie to ešte čo znamená sex. :D Ako som čítal je to tu ako na LUNIKU :D

ja 121

Ahoj aj ja by som sa rada k tomu prihovorila v tomto nemám veľa skúseností ale prvý sex som už mala .. Niesom veľmi stará nato ale z mojim priateľom sme spolu už viac ako rok a 3 mesiace ... ale zas nemám ani 14 no ... áá prvý krát ma to veľmi bolelo keď som prišla domov krvácala som (pretrhnutie blany) ale poprosila som ho aby bol nežný a tak sa to podarilo bez hroznej bolesti ... a keď to neide tak použite jednoducho lubrikant :)