Udrzat erekciu

lukas1

Ahojte mam dvatsat rokov a mam problem ked ideme s frajerkou sexovat tak sa prvi krat skoro urobim musim potom akt opakovat a ono to zalezi aj na mieste kde to robime ked som doma tak vykon je celkom slusny ale ked som niekde inde tak nic moc poradte mi prosim

krocik

Ahoj mám 15rokov dnes mám svoj prvý sex s mojou priateľkou a bojím sa či mi náhodou nebude ejakulovat skôr ako by mal pls poraďte.

miro442

Suhlasim z veronika215. Vyrobok Sterox stoji za vyskusanie sam som ho pouzil a som spokojny... viac sa o produkte mozes dozvediet aj na www.zdravy-zivot.sk

anonim

Ahojte mam o 2mesiace 17roko a mal som predvčerom svoj prvy sex..a masturbujem už od 13rokov a vždy stal poriadne ale ked som to šiel snou na to tak nestal mi poriadne iba polovične ale prepichol som jej blanu lebo jej šla krv...nwm prečo mi nestal poriadne ani teraz ked som si pustil pečko nič nebola ta erkecia čo bývala..ale myslim si že tpo je tym že som bol zamilovani do byvalej strasne velmi že som bol v piči 8mesiace že mi dala konec a teraz pride cajaj s ktorou soms a vyspal a mam víčitky svedomia? hm čo si myslite?

kuzelnik

ahojte, no moj problem je ze sa skoro spravym...no ale ked si vypijem tak vydrzim aj hodinu ale na triezvo nic moc a serie ma to lebo potom si moja holka somnou vela neuzije , alebo to moze byt aj tym ze som az tak vela krat nemal sex?

fero.ludo

Asi sa moc vystresujes, skus ukludnit nejakymi napr. dychacimi cviceniami a podpor sa afrodiziakalnymi produktomi-vyzivovymi doplnkami, dadaju ti enegriu aj sebavedomie. RX-extreme je dobry www.rx-extreme.co rx-extreme.com

martin_

Cau "????".... Ja mam asi podobny problem. Problemy s mocenim mam uz dost dlho tiez chodim k urologovi ale nemyslel som si ze prostata pretoze prud mocu mam dobry (aspon myslim). Mal resp obcas aj mavam take pichave polenie niekde tam dole. tak som mu to aj povedal.. myslel som si ze to je vo "vajciach" ale neskor som si domyslel ze to je asi prostata (je to asi dole pod vajciami)...mne prostatu nejako nekontroloval ani o tom nebola rec. ale vraj som mal skoro vzdy zostatok mocu v moc. mechure. inak ziadne bolesti som nemal. Ale povedal mi ze mam trocha zapaleny zalud a predkozku. Z vysetrenia mocu a sperma nic nezistil. tak si to dalej akokeby nevsimal. (s moc mechurom ani trubicou nemam nic - robil mi cystoskopiu).
To co si hovoril ze 3x za den si ho honis tak to aj ja, ale odrazu posledne dni nic len rano pri rannej erekcii a toho sa strasne obavam. Myslel som si ze mi stoji normalne, ale teraz mam ozaj obavy. Sak za den na mna nepride ani chut. A ked sa mi postavi tak mam pocit ako keby som nemal dokonale tvrdy zalud (len ked chcem ale to nejde dlho). tiez by som nevydrzal ziadny hodinovy sex :-(. Myslim si ze moj problem je sposobeny tym akym sposobom som masturboval. casto som spravil nieco take ze tesne nez som bol.. som si potlacil na prostatu (som ani nevedel ze je to prostata) a nevystrekol som, ale nejake to uspokojenie bolo. asi ma nechapete.. ale skuste :-D...a asi toto mi sposobilo tie problemy :-(
s tymto sa asni nikto nestretol ze?

bow

Ahojte.Mam nasledovny problem:mam 2O rokov a pri sexe nedosiahnem dostatocnej erekcie a ked ano tak iba na kratku chvilu.Stalo sa mi to 2x. Nikdy predtym sa mi daco taketo nestalo.Nemam moc sexualnych skusenosti ale viem ze niekedy mi stacilo aby som zbadal nahu zensku a vuala stal jak cinovy vojak.Trva to asi 2 tyzdne. Ranna erekcia je slaba alebo ziadna a aj pri masturbacii skoro nic.k ejakulacii by aj doslo ale viac nic. Neviem ci je to len psychicke a do akej miery ma stres vplyv na erekciu....alebo mam ist lekarovy? pomozte diky

metil

mal som fenomenalny problem po tom ako som,,bral anabolicke steroidy,,,tri roky som vobec nemal sex,,,ked som sa rozhodol nieco s tym robit,,zdalo sa mií uz takmer neskoro,,nedokazal sa mi postavit absolutne na nicom,,,bral som rozne vitaminy ahluposti ale pomohlo mi to za rok maximalne 10percent,,,teda nic,,,po dlhych stiudiach som zistoval a mixoval rozne rastliny,,,a musim povedat chlapi,,,!!!!uzivajte muiru puamu a catuabu,,,po mesiaci sa dostavy ucinok,,,dnes uz dokazem mat plohodnotny sex,,stale to sice nieje ono,,,stale to asi uz budem musiet brat a to nemam ani27rokov:((hovorim toto ale zabera ,,,a zaberie to aj vam,,,