co robit, ked si je mnou moc isty..

Príspevok v téme: co robit, ked si je mnou moc isty..
sunnysweetie

ahojte,
poznate to???
ste spolu uz dlhooo..mate sa radi,
ale uz to nie je ako predtym :(
nepise Vam SMSky nevola uz tak casto..
proste sa prestal snazit, bo si je Vami az prilis isty..

zacne Vam robim nervy, hlavne vtedy,ked vie, ze sa mu to podari..
pozera po inych a provokuje vasu trpezlivost,
lebo vie,ze ho neposlete k vode..

ako nastartovat jeho "ziarlivost"?
a to,aby sa zacal opat snazit???

poradte prosim :)

Hapacabanna

Milos M,mas pravdu,mozno by aj ta zmena image zabrala,ktovie,muzi su nevyspitatelni,divni,zahadni a vselico ine(to plati takisto aj o zenach-nieze mi tu zacne niekto nadavat ze len muzi su taki,priznavam ze aj zenska populacia) :-)

Hapacabanna

:-D dobra otazka,ja som kedysi(este v zaciatkoch),ked sme obaja mali dobru naladu povedala:,,ten by stal za to",ale teraz by som to uz urcite nespravila.ja...teraz(ked sme spolu uz dlhsie)v niektore dni(ked si ma az velmi intenzivne vsima,a je velmi pozorny)obcas pootocim hlavu a ked ide nejaky fesak,pozriem sa na neho.a prave ked ma taketo dni,ze si ma velmi vsima,hned sa ma pyta,ci toho muza poznam,kto to je a preco som sa na neho pozrela.je to velka zabava a casto sa z toho vykrutim so slovami:,,ale milacik,hadam neziarlis?":)...a vtedy viem,ze to ma taky efekt,aky malo mat :-)

sunnysweetie

hapa, a ako mam po nich pozerat..ved on si to mozno ani nevsimne..nechcem mat pripomienky, napr. wow, aky zadok..bo to nerobi ani on.. a ak sa len pozriem, mozno si to ani nevsimne :D tak ako to mam urobit??? :)

Hapacabanna

rozhodne chod do toho,ver tomu,ze hned mu to vsetko nebude jedno,ak mu na vasom vztahu zalezi,o com nepochybujem.obcas treba v partnerovi ,,vzbudit" miernu ziarlivost,aby nebral vsetko ako samozrejmost. :)

sunnysweetie

hapa, ved v tom to je,ze ja som sa 6r. na ineho uz ani nekukla.. chcem ho tak troska vyprovokovat,nech vie ake to je.. :)

Hapacabanna

No...poradim pokukovanie po inych muzoch.Ja mam priatela uz 3 roky a niekedy sa mi zda,ze aj on si je mnou moc isty.Vtedy staci,ked sme niekde a ja kuknem ockom po inom a hned je to ine :-D