Zeny a dievcata, preco toto vsetko?:(

Príspevok v téme: Zeny a dievcata, preco toto vsetko?:(
jessika

Je to strasne nefer...pozeram si toto forum a vidim same strasne veci....Potraty...nechcene tehotenstva...zle vplyvi antikoncepcie...vsetko ma len same nevyhody...nic dobre neexistuje? preco prave zeny musia toto vsetko podstupovat??
Chlapi od nas chcu aby sme prali HAK a my si tym nicime svoje telo...
Ak by sme ju nebrali, chcu od nas potrat??..

Nehovorim ze su vsetci rovnaki, ale zakazdym to nici zdravie len nam...

Preco neexistuje nieco jednoduchsie??

Tento prispevok je plny zmatku a asi nie je velmi zrozumitelny ale som nestastna z antiky lebo po roku uzivania mi znicila zdravie:( Ale ako sa inak chranit:( ani gynekolog nam neporadi objektivne, lebo za predpisovanie antiky ma proviziu...
TAK KTO NAM ZOSTAL?!

den

...dievcata, mozno vam to momoze, ale ja po porode uz nemam taku bolestivu aku som mavala..tak snad sa dockate :)
Hovori sa, ze lahsie porodite a nebudete prekvapene az tak bolestou pri porode, ak to mate take silne ;)Aj ked sa to porovnat neda, ale da sa to zniest, prezila som to :)

anjelik9

ja som tiež prišla za gynekologičkou že mám silnú menštruáciu, zo začiatku bolesti a či by nebola nejaká možnosť ju mať aj pravidelnú a ona mi povedala že na to je jedine hak a keď som tam prišla skoro po roku a pol akože pre ďalší recept (viem že je to svinstvo a štve ma to no nevedela som si predstaviť že by som mala takú menštruáciu ako predtým) a ona mi povedala že je zbytočné brať hak keď ju nechcem ako ochranu pred tehotenstvom a že sa môže brať len 7 rokov a potom je neúčinná a že nie je dobrá denno denne si do seba hádzať chémiu a tak som sa jej pýtala či nie sú nejaké tabletky a tak mi predpísala Lunethyl že to budem brať len 10 dní až na to že netuším či potom budem mať len pravidelnú menštruáciu abo či ju budem mať aj slabšiu takže sa teším na prekvapko

panama

ja som pribrala ..maam strasnuu chut do jedla asom stale unavena a mam pocit tazkych noh .. proste koncim snou ale radsej ju doberiem do konca teda ...dakujem za rady ..strasne svinstvo kriste pane kde som mala oci

niekto

pharmatex je aj krem tam necakas
niesom si isty ale niekde som cital ze zenske kondomi niesu na slovenskom trhu dostat

tragedy

tiez sa bojim brat antiku:( bola som v lete dlhsie prec tak som ju vysadila, pretoze som nebola s priatelom a inak mi netreba;);)
no ale teraz sa bojim, uz ju asi nechcem brat...brala som ju 9 mesiacov, pribrala som, vystupili mi krcove zily a bola som stale unavena, moze to byt z toho??
pharmatex sa mi velmi nezda..:/ casto praktizujeme oralny sex a neviem si predstavit ze by som si to tam davala pred vniknutim alebo co...budeme obaja vzruseny a ja mu poviem, pockaj este si tam musim dat kapsulu a musi sa rozpustit?:/ neviem neviem...
a tie zenske kondomy?? neviete nieco o tom???
mne osobne napriklad vadi ak ma priatel kondom, ved to je ako lizat med cez sklo;) ale ak to inak nepojde tak si budeme musiet zvyknut...lepsie ako si nechat znicit zdravie!
do certa aj s tou osvetou gynekologov za pouzivanie HAK! oni si tym zdravie nenicia, a maju z toho proviziu...tak co by nenahovarali mlade slecny vsakze....

moniqa87

panama asi radsej dobrat, aj ja teraz koncim... teda budem mat posledne balenie a koncim...
len ja mam problem nie ani tak s tym, ze som sa rozhodla prestat ako s mamou, ta mi vynadala, ze som sprosta a podobne... ale ja si kvoli nej zdravie nicit nebudem

panama

noo a na kolko sa mozem spolahnut na ten pharmatex ??? je to ucinne,...?lebo hak uz naozaj nechcem ! a este otazocka..mam posledne balenie HAK a som asi v polovici mam ju dobrat alebo nemusim ? nic sa nestane ? alebo radsej uz dobrat toto posledne ?az do konca?

hello:)))))

ja som HAK uzivala par krat ale necitila som sa nikdy dobre,bola som nervozna podrazdena a na sex som nemala chut a ked som sa spytala doktora aby mi zmenil tabletky tak mi povedal ze by sa to robit nemalo,navyse mi zistili ze nemam celkom v poriadku srdce takze k HAKu sa uz nevratim,brala som ho len 2-3x po 3 mesiace tak nepravidelne,ked ma napadlo ze si kupim tak som si kupila ale inak okrem toho sme to vzdy robili tak ze sa dokoncil na mna alebo som ho ja ustami robime to tak uz 2,5 roka a nic sa nestalo..tym samozrejme nechcem navadzat na prerusovanu suloz ale ja tabletky nechcem priatel nechce kondom.tak to riesime takto.jednoducho vcas vybrat:)