Som plnostihla-no a co?

Príspevok v téme: Som plnostihla-no a co?
Lusytta

Ahojte vsetky babenky, ktore mate problemy s nadvahou alebo podvahou...zakladam tuto tmu v nadeji, ze ked nas bude viac, co sa privelmi netrapime so svojou vahou, mozno pomozeme tym, ktore to stastie nemaju...Takze sa hrdo priznavam: mam 159 cm a 70 kg, som plnostihla (nie obezna!!!) a nejak velmi ma to netrapi! Nieze by som nechcela zmenit svoj vyzor, ako asi kazda zena, ani ja niesom uplne spokojna so svojou postavou, ale ked citam problemy dievcat s PPP, tak som za svoje kila vdacna...mam normalne menzes, peknu plet, nepadaju mi vlasy...sice mam silnejsie stehna, ale zato sa mi muzi radi divaju do vystrihu :o))) A nemienim zvysok svojho zivota byt na dietach alebo sa nejak zasadne obmedzovat v jedle...Myslim, ze staci to neprehanat s jedenim somarin-sladkosti a cipsikov a pod. a vsetko bude OK. Tak podme, podme, babeny, pridajte sa ku mne a ukazme PPP-ckarkam, ze 50kg na 170cm nie je privela ale straaaaaasne malo!!!

buduci golem

kludne by si mohla schudnut, predsa len baculky nie su prilis pritazlive pre vacsinu muzov
aj ked je fakt, ze radsej baculku jak vychrtlinu

pusate

milá mirka 23,ja niesom žiadna ,,pustate,, tak mi nepotrvor meno a každý má právo na vlastný názor aj anorektičky tak ma tu neodpisujte len pre moju chorobu!!!
to platí aj pre barbinku

barbinka

súhlasím s mirkou s názorom na pusate. a k lusytte, áno má nádvahu a dosť veľkú, ale pokiaľ je ona so sebou spokojná a prijala seba samú takú, aká je, tak ju neriešte. nie je nič lepšie ako vyrovnaný človek.

mirka 23

Lussyta, ja ti tiež veľmi fandím. Pustate, nevyjadruj sa k týmto témam, nikoho to nezaujíma, všetci vieme, že si anorektička.

jajka

poznam kopec ludi co nie su najstihlejsi a prave preto ze to neriesia tak su spokojni a prijemni. poznam kopec chudych ludi a nie su preto o nic krajsi ze su chudi. podvyziveni ludia su nespokojni a nervozni. ludia ktorym zalezi len na tom ako vyzeraju su povrchni a stoja za prd. krasa je individualna zalezitost a nezmesti sa do tabuliek

majkaaa

Lusytta,tvoj príspevok sa mi páči.Ja som schudla 25 kíl,ale mala som 160 cm a 86 kíl,bola som obézna a to je rozdiel,oproti 50-tim kilám.Teraz mám tak 60-63 kíl a som so sebou nadmieru spokojná.Vôbec nie som tučná,mužom sa celkom páčim,vravia mi dokonca,že mám výbornú postavu. Športujem,jem normálne,dám si všetko,ale s mierou. Je mi ľúto dievčat,ktoré svoju mladosť premrhajú počítaním kalórií.A nie je pravda,čím nižšia hmotnosť,tým krajšia postava,záleží aj na stavbe tela,od fyzickej aktivity,posielu svalstva.No baby s výraznou podváhou už svaly pomaly nemajú,vyzerajú horšie,ako tie,ktoré majú pár kíl navyše ale sú veselé a užívajú si život.BMI nie je hlúposť,je orientačné,ale ak sa výrazne prekročí horná či spodná hranica,je to varovanie.