Roaccutane + poradte kozneho v BA

Príspevok v téme: Roaccutane + poradte kozneho v BA
akneprob

Zdravim.. prosim Vas, vedel by mi tu niekto poradit dobreho kozneho lekara v Bratislave, ktory lieci akne Roaccutanom? Mam 28 a na akne sa liecim uz 15 rokov. Vyskusal som uz vsetky mozne lokalne lieky, aj celkovo antibiotika, chemicky peeling, dokonca aj crevnu sprchu, racionalnu stravu, caje, pecenovu dietu, ale zial nic nezabera :( Chcel by som sa dat liecit roaccutanom, ale moja kozna mi ho nechce predpisat.
Vraj ho nepredpisuje lebo ho nema rada, a lokalne pripravky su lepsie. Lenze ja nechcem mat akne po celom tele do 40tky :( Kozu aj vlasy mam strasne mastne, a pokozku uplne znicenu od vseliakych liekov a a mastickiek. Z tej mastnoty sa mi robi na chrbte aj Pytriasis versicolor. Uz sa ho chcem konecne zbavit. Prosim ak niekoho poznate dajte mi vediet. Za odpovede vopred dakujem.

rudienka

Roaccutan ....nie je až tak dobrý liek..jeho účinnou látkou je izotretinoín, ktorý je reaktívny.....viem že niektorí lekári dávajú ženám podpisovat papier že v čase liečby neotehotnejú...

akneprob

ano, je to dolezite, lebo roaccutane je vlastne derivat vitaminu A a ten je rozpustny v tukoch. Cize je dolezite ho uzivat s jedlom, a takym, ktore obsahuje tuky. Staci aj kusok rohliku namoceneho v olivovom oleji.

gejsha

Ahojte!potrebujem radu.pred par dnami som zacala uzivat roacutane na akne a doktorka mi prizvukovala ze sa musi brat pocas jedla.je to naozaj take dolezite?pretoze s tym mam obcas problem.prosim odpiste.dikes.

geisha

Ahojte!potrebujem radu.pred par dnami som zacala uzivat roacutane na akne a doktorka mi prizvukovala ze sa musi brat pocas jedla.je to naozaj take dolezite?pretoze s tym mam obcas problem.prosim odpiste.dikes.

babulak

no nic, trapim sa s tym stale, asi mi to do konca zivota neprejde. nepomaha mi vobec nic, ziadne vodicky, masticky,lieky, uprava stravy...

babulak

dobreho kozneho ti neviem poradit, mne ani jeden v podstate nepomohol. mozno nejake sukromne centrum by bolo lepsie.

babulak

ja som to brala asi rok, vobec mi nepomohol, vyrazky sa tvorili aj tak, akurat som sa brutalne supala a praskali mi pery. je to velmi tazky liek, preto som ho po roku vysadila a efekt aj tak nemal u mna.