Zvacsena uzlina na krku

AAANDY

aj moja dcérka mala na krku uzlinu a skončila na onkológii,čo by som si nikdy nemyslela.Netreba takéto veci zanedbať lebo môže byť neskoro potom rakovina napáda všetky orgány jeden prípad z nemocnice kočke robili vyšetrenia asi 5 mesiacov a keď konečne zistili,čo jej vlastne je mala napadnuté všetky orgány.My sme to zistili ešte na začiatku a popri tom sme jej dávali hubu reishi,ktorá má protirakovinové účinky,podporuje imunitu,obnovuje orgány,prečisťuje.Môžte pozrieť stránku www.najganodermakavask.dxn.hu alebo keď chcete vedieť viac napíšte mi na andreafuleova@azet.sk

Maruška

Chcem sa spytat ze sa mi spravil taky kopck pod uchom cize s mi zvacsila uzlina.... Bojim sa ze budem chora a teraz to nepotrebjem...Bojim sa ze to bude zle co mam robit ...Dakujem...:)

hviezdicka34

Dobry vecer,
poprosila by som vas o radu, co mam robit, ked sa mi urobila na lavej strane pod uchom (blizko ucha)uzlina, ktora je velmi bolestiva. Dakujem

- mira

Pneumokokovi veľmi vyhovuje prostredie plné hlienov a prekyselené prostredie.
Mala by si syna prečistiť tak, že mu nebudeš dávať mlieko a mliečne výrobky, bielu múku a nevhodné tuky. Zápaly odstrániš tak, že nebudeš dávať sladkosti a ovocie, ktoré telo prekyseľujú. Nesnaž sa aby sa syn prepíjal nápojmi. Tak odstrániš astmu aj hrču na krku.

matarat.

Dobrý mám 5 ročného syna. ako čítam príspevky tiež by som chcela niečo na túto tému. Neviem ale už dlhšiu dobu som spozorovala malému na krku dosť veľké uzliny. Stále sa nad tým trápim a neviem čo môže s tým súvisieť. Má astmu a v nosných mandliach usadeného pneumokoka, neviem či to niečo súvisí s tým. Krčný doktor odporúča dať nosné mandle preč no nemôžeme akosi vyzdravieť. Mal zvýšené hodnoty v krvi odkladá sa to už mesiac. môžte mi niečo poradiť? Dakujem

merry12345

Ahoj ja mam 16rokov a mam uz pomali 2roky mam uzlinu doktorka ma poslala na visetrenie infekcne tam mi nezistili nic iba to ze mam na krku dalsie uzliny male....potom som bola na dalsom vysetreni na krcnom a tam mi povedali ze mam dlhodoby zapal mangli ze to moze byt stoho mangle
mi vibrali ale ta uzlina tam stale je .....A chcem sa vas spitat ci aj ked mam problemi s zubami ci to moze byt kvoli tomu....

aughostino

ja mam tiez hrcku na lavej strane vobec neboli a ked som si ju nahmatal tak nebola na kozi, proste medzi kozou a tou hrckou nic nie je, dufam ze ma chapete ako to myslim

je to len zvacsena uzlina alebo sa mam obavat horsieho?

Katarinna

chcela by som sa opytat, tiez mam hrcku ale na pravej strane mam ju asi rok a pol a vzdy ked som chora alebo ma bolia mandle tak sa mi zvacsi..
moze to byt rakovina?

Kimberleey

rada by som poradit pred tromi mesiacmi sa mi na lavej strane krku vlastne na krkovom svalu spravila vyrazka ktoru som vytlacila ale zostala tam dale ale zacala sa zvacsovat bola ako bradavicka potom kozna doktorka mi ju zamrazila vyrazka zmizla zostal tam len napatrny flak ale stale mam pocit takeho mierneho tlaku v krku prdtym ma to bolelo tiez ale dokorka mi povedala ze to bola rozsiahlainfekcia.Takze by som rada poraditci je ten stav normalny po zamrazeni na krku.dakujem za odpoved.