candibene 200mg

Príspevok v téme: candibene 200mg
xtiba

Ahojte,chcela som sa spýtať či niektorá z vás má s candibene skúsensoť..Bo ja som si ho kupila v lekárni,som mala výtok a pálenie v pošve a chcela som si na to kupisť canesten tu jednu tabletku ale u nás v lekárni to nemali tak mi ponúkla candibe 3 tebletky.A chcela by som sa opytať že či mi niekto nevie poradiť či stačia tie tri tablety alebo potom ešte treba dokúpiť dalšie balenie?lebo v letáku je že sa to má užívať 3-12 dní. A či to aj pomôže?Prosím napíšte ak to poznáte Dakujem!

hermine

ahoj...mam podobny problem a potrebovala by som poradit,nakolko som v zahranici a ku svojmu gynekologovi sa tak lahko nedostanem. zacalo to kvasinkovou infekciou, ktoru som preliecila fungicidinom,pokracovalo to zapalom mocoveho mechura, na ktory som nasadila antibiotika ciphin, ale miesto ulavy po kazdej sulozi pocitujem palenie medzi nohami a celu noc stravim pravidelnymi navstevami wc, pretoze ma nutka kazdu hodinu na mocenie. okrem toho sa mi v ustach objavila infekcia, a tak zacinam mat obavy ci nemam nejaku pohlavne prenosnu chorobu. mal niekto z vas podobny problem?

xtiba

no krém mám canesten,ale už som to dobrala a výtok ešte trochu mám ale nie taký ako predtým lenže stále mám pálenie neviete niektorá poradiť čo s tým?

siska02

ja som mouzivala krem candibene a strasne to pomaha!!je velmi dobry a vrelo odporucam :)da sa kupit v lekarni a nieje na predpis

marcela78

no lekar ma stale strasi ze vdaka vytoku nemusim otehotniet a to vies 30 na krku uz by sa patrilo a davam na seba pozor a aj tak sa to vracia no skusim tie probiotika pijem aj caje na zenske veci ale nechcem to zas prehanat nech sa mi nezanesie organizmus... tak si vyber :-))

xtiba

no to viem o tom partnerovi mnohokrát si aj on vytrpel,ale momentálne už partnera nemám takže dufam že sa už teraz konečne vyliečim.No tak to si na tom podobne aj mne gynekolog predpisuje všeličo ale stále sa to vracia,preto skušam aj iné...a teraz chcem užívať probiotiká super dophilus ktoré su na to určené,a ešte tké lieky Wobenzym vraj tiež pomáha...tak budem skúšať..čo mi zostáva....

marcela78

sem tam hrudkovy vytok hlavne po svojich dnoch a ked idem na gyndu vzdy mi predpise nejake lieky a nic nezabera... kedysi som mavala aj strasne svrbenie ale to mi nastastie preslo a dobry je aj krem candibene hlavne na to svrbenie ale mal by sa preliecit aj partner tak mi to aspon hovoril lekar lebo v podstate ty sa mozes vyliecit a on ti to nasledne opat da spat

xtiba

no momentálne skúšam štavu z aloe vera,a také tablety ale neviem...bo ma to stálo veľa penazí a vraj sa to má užívať až tri mesiace ale neviem či to za to stojí...a ty mávaš len výtok?alebo ti tam gynekolog aj niečo nájde?

xtiba

no ja mávam opakovane kavasinky a tak stále som u gynekologa,momentálne sa ale snažím liečiť prírodnými preparátmi ale začala som mať biely hustý výtok,tak som chcela vyskusať tu novu tabletu canesten,ale v lekárni mi ponukla toto...tak neviem uvídm čo to spraví a ked nepomôže tak tam zájdem.ale dakujem za info

marcela78

daj sa vysetrit u ganekologa on ti poradi no ja s tym vytokom bojujem uz dost dlho su obdobia ze nemam a potom zase mam no hrozne... vyskusala som snad vsetko a nic nezabera... Pritom som ok zdrava len ten nestastny vytok a asi vies ake to je neprijemne ale asi viem z coho to je - to su tie kratke tricka a mini suknicky a sedenie v teenegerskom veku na chodnikoch :-)))