Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!

Príspevok v téme: Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!
anti-oral.88

Je taký chlap vo vztahu (v sexe)
kt.nenuti svoju parknerku robit oralny sex...
Alebo vam to je jedno ako sa vaša parknerka citi ? len aby ste sa vy uspokojily !!!
Ani ja nepožadujem aby mne robil oral....NIE !!!!
Ved existuje kopa iných polôh v sexe...no nie?
NAPR. ja...mam odpor k tomu...akože ja nebudem robit ORAL , predsa ked sa mi niečo hnusi tak to nebudem robit,to radšej sa s nim rozidem ,
čo si o tom vy myslite?

lilly

Machulka a ty by si ako vydrzala cely zivot bez toho aby ta tvoj milovany nechitil ani za kozy?alebo bez toho co ti robi jednoducho dobre??Prečo by si nemohla byt stastnejsia ak to nikomu nesposobi ujmu na zdravi alebo pod. hmm?rozmyslaj takto...hovoris ze muz vydrzí a zlvádne to bez toho...ale mozno ten chlap pojde po ulici a predstavi si ho v kazdej pusinke ktora pojde okolo...

machulka006

micicica - tvoj názor je podľa mňa pravdivý iba z polovice...
Nie všetci muži to naozaj chcú a vyžadujú... a aj keby to naozaj všetci muži tejto planéty vyžadovali, sú aj taký, kt. to zvládnu ak im to ich partnerka nerobí, a nebudú to požadovať a vydržia bez toho , čiže ...asi to až tak nechcú a nepotrebujú k životu

micicica

ajajaj monica, kazdy chlap na tejto zemeguli chce mat oral - KAZDY, nejestvuje ani 0,01 percenta co to nechce /neratam tých ktorý sú nesposobily či majú zdravotne zavady/ a ked hovorí partnerke ktorá im to nechce robit že ani ON TO NECHCE - JE TO vyslovena LOŽ! CHCE to aj tak iba PRI vas ktoré to nechcu tak to od vas neziadaju, ved co maju s VAMI robit? Udusit vas aby ste ho dali do ust? Takze kazdy muž aj ked tvrdi ze to nechce TAK TO CHCE!

moniqa87

hh, monica, ty si cim dalej tym vtipnejsia...
jeden clanok co si sem hodila len vysvetluje dovody preco to zeny nemaju rady a takmer na vsetky je tam riesenie a aj to, ze muzi by za taku zenu co to rada spravi aj vrazdili a od tej co nechce teda utiekli...
ten druhy, no co... ja som mala a mam doteraz len jedneho sexualneho partnera uz zopar rokov, planujeme spolocnu buducnost, takze neplanujem pocet chlapov v mojom zivote zvysovat a aj keby, nepredpokladam, ze sa to cislo zdvihne nad 3, takze bezpredmtne... zasa...
ty mas asi pocit, ze zeny ktore rady robia oralny sex musia byt automaticky promiskuitne?...
btw, pochybujem, ze budes niekedy schopna s takymto postojom si udrzat normalny vztah bez nevery, ak vobec nejaky... a potom, ze je tolko nevernych chlapov... viete co? ani sa im nedivim, ked maju nieco taketo doma

machulka006

monica - nádych - výdych - nádych - výdych...
a opakuj až kým sa celkom neupokojíš...
dobre?

V čom je rozdiel keď robí orál žena mužovi a muž žene? Aj oni sú ponížení chudáci?
A čo ak si to partneri robia z lásky?
Napr. Milujem ťa a chcem aby ti bolo príjemne a mne bude tiež ak budem vidieť že sa cítiš dobre...
HM?
Či nič? Nechytáš sa?

lilly

Mila monica...no prepac,ale ja mam pocit ze ty mas asi nejake komplexy...lebo nepoznam normalne dievca, či zenu, ktora by rada nieco podobne ASPON nevyskusala...ak teda vôbec mas nejakeho partnera...čo asi nie..alebo nie nadlho...a ano mozno su na svete aj take pary, z ktorych ani jeden nemusi oral...bohuzial o takych tiez neviem...a vies ty vobec, či to nechce aj ten tvoj??A vieš sa ty pri sexe vôbec uvolniť a užívať si tieto chvíle s partnerom napllno??mam pocit, že nie...ale za to ta nikto neodcudzuje ani nič podobne, lenže si staršia, a preto, že si v živote neochutnala každý druh zakázaného ovocia, tak ho nezakazuj ty iným, lebo na to nemáš najmenšie právo ponižovať nás ostatných...a to len preto, že nam chutí to, čo si ty ani neochutnala...

moniqa87

a ty si odkial vypadla, ze chlapi sa chvalia kamosom co robia s partnerkou? to robia 16rocne deti ale nie ludia v normalnom vztahu...
nikto ta tu o nicom nepresvieca, ale ty sa tvrdohlavo snazis presvecin nas o niecom co si ani neskusila... spravas sa akoby si bola z 12teho storocia najmenej...
nedokazes proste napisat, mne sa to nepaci a hotovo a ked sa to niekomu paci tak je to jeho vec...
a osocovat a niekoho oznacovat za zviera je naozaj trapne a nekultivovane, je smiesne ako sa nas snazis presvecit o svojej pravde