gynekologička a bolestive vysetrenie

Príspevok v téme: gynekologička a bolestive vysetrenie
lucia.

Dobrý deň. Vo štvrtok som absolvovala prehliadku u gynekologičky. Som panna ale ona ma vyšetrila normalne cez pošvu s tými zrkadlami. Ked ma vysetrovala dost to aj bolelo, ale ona povedala, že je to v poriadku. Po prehliadke mi nič nebolo, nekrvacala som ani ma nič nebolelo....Co si o tom mam mysliet?.....je možné že už nemam blanu?.....

Adka POP

lucia:
prepáč že sa miešam do debaty, no aj podľa mňa by si sa s ňou mohla o tom porozprávať, že máš obavy, či si máš ešte blanku. Podľa mňa ona ti to ochotne vysvetlí, prečo a ako ťa vyšetrovala, a či bol jej postup správny. Čo sa týka toho, či muž alebo žena gynekologička, tak teda ja mám muža - dokonca je to môj sused z paneláku. Hrozne sa pred ním hanbím, červenám a podobne, ale raz do roka sa to dá zvládnuť :-). A v paneláku sa pozdravíme normálne. Je úžasný a ohľaduplný. K žene by som určite nešla.

strong girl

ja ked som bola este panna a bola som u gynekologicky tak ma nevysetrovala cez pošvu iba mi urobila výter a prehmatala mi ako mam ulozene vajecniky. teraz ked uz nie som panna zvladam tie preventívne prehliadky celkom v poho, jediný problém mi robí kolposkopia ktorú absolvujem castejsie lebo mam problemy s krckom maternice:(

akinom007

Baby no mne sa to nestalo, ale moje 3 kamartayk dopadli na prvom vysetreni podobne! a panny boli! dr. sa ich spytala ale napriek tomu ich vysetrila v zrkadlach!
ked tam boli prvy krat tak nevedeli ze to tak byt nema..

leerka

no tak asi nevedela ako sa vysetruju panny a ako uz baby ktore mali sex,nie? ale aj ja by som sa jej pekne podakovala, zato, ze by ma tak pripravila o panenstvo

blanka panenská

jednoducho došlo k nedorozumeniu.mala sa ťa narovinu spýtať,či si mala pohl.styk,a nie či nie si tehotná.A ty si jej mala na to odpovedať,že si ešte panna,tak nemôžeš byť tehotná.No v každom prípade,by som jej "poďakovala."prečo si ju neupozornila,že si panna,keď si videla,že berie zrkadlá do rúk?