Vzťah

Príspevok v téme: Vzťah
Jednotkadvojka

Spoznali sme sa v septembri. A o nejaký čas na to sme sa dali dohromady. Je inteligentný, múdry a ešte k tomu sa mi aj veľmi páči. Vzhľadom na to, čo mi o sebe povedal a aj že je introvertný, viac-menej uzavretý som sa snažila mu odzačiatku dávať najavo moju náklonnosť. Snažila som sa ho povzbudiť v tom, v čom si neveril, ako mi hovoril...
Neviem, či je to problém, ale isté veci mi na ňom začínajú strašne vadiť. Možno aj preto, že som na ne bola zvyknutá z predchádzajúceho vzťahu a pod.
Skoro nikdy mi nepovie nič pekné a keď mu poviem, že ten a ten mi niečo pekné povedal, tak sa ma na to začne vypytovať a ja sa cítim akoby sa tomu čudoval. Neviem vôbec čo ku mne cíti a neviem ani čo chce.
Má všetko, čo potrebujem. Zmierila som sa stým, že nie je športový typ a presný obraz chlapa, ktorému všetko dôjde až po dvoch týždňoch...
Mám bulímiu, mám zdravotné problémy a nemám sa komu vyrozprávať ani nič. Keď niečo poviem jemu, zachvíľu mi sype ponaučenia, a všetko ostatné. Mám pri ňom pocit, že ma má rád len keď som v pohode a začínam byť ľahostajná, úplne bez citu, záujmu bez všetkého.
Som si istá, že ho ľúbim. Záleží mi na ňom. Ale ten pohár sa napĺňa a keď sa naplní tak poviem dosť a odídem.
On mi radšej bude hovoriť o iných, akoby sa mal zamyslieť ako to vnímam ja. Je mi z toho smutno.

luciferka

tym ze si mu povedala ze si mu povedala ze si myslis ze je s tebou len z lutosti, si ho podla mna skalamala mozno dokonca urazila......,moj priatel je tiez uzavrety typ cloveka, ale vsetko sa da riesit ak ludia chcu....a netrap sa nestoji ti za to

ShaulaThalit

Uz sme sa par dni ani nevideli... chyba mi. Niekedy sa pristihnem, ze cakam, kedy mi zazvoni posahany telefon a bude ma chciet len pocut. Ale nikdy to tak nebolo. A ja som zasa zostala sama. Preco nemam stastie v laske? Preco som vzdy ta, co dava vsetko a dostane za to tak akurat uplnu ignoraciu?

ShaulaThalit

Uz je to s nejakym odstupom casu... Mam pocit, ze to bol dalsi omyl. Absolutne neviem, co si mam mysliet o nom, o jeho spravani. To ze uz mi neprejavuje city, tak uplne na mna kasle. V januari idem na mesiac do nemocnice a budem uplne akoby odrezana od sveta, cize aj od neho. Je lepsie to ukoncit hned a necakat na to, kym sa spamäta alebo cakat a stale predlzovat a trapit sa. Lebo uz sa zasa trapim nad tym druhym :( A je mi mizerne z toho

petkouk

Nikdy neurobil chybu len jeden tak si to nevycitaj.Pekne pockaj co urobi on.Ty si urobila co ai mohla, tak pockaj si na jeho reakciu.Je to jasne.Ak ta ma rad a zalezi mu na tebe zamysli sa aj on a prekonate to.tak nesmut