Chcem blond - ziadne zlte vlasy

Príspevok v téme: Chcem blond - ziadne zlte vlasy
gogo_inka

no mam taky problem,,, svoje mam tmavohnede vlasy, mala som husty blond melir a dala som si na hlavu blond farbu,,, tam kde som mala melir mi chytilo pekne ale svoje vlasy tak trochu do zlta, ako sa mam zbavit zltej farby ? prosim piiiiiste aku farbu si mam kupit aby som mala pekne blond vlasy a nie ziadne zlte jak kura,,, pls napiste presne nazov farby :) dakujem pekne

marus211

ahojte, mam tmavohnedé vlasy, je možne ich odfarbit na peknu blond len farbou ? mate s tym skusenost? nechcem ich mat zlte ale ani si neustale davat melir. prašok a potom na to ešte farbu. za radu velmi pekne dakujem

JANKA448

jaja, 10 percentny peroxid nieje. Je 3 to je na dezinfekciu vlasov , 6 na farbenie a 9 a 12 (najsilnejsi ale aj najviac škodi) na odfarbovanie.Ja používam 9. Na tmavohnede vlasy, ak si nanašate farbu a chyti do žlta, treba proces opakovať a zaroveň hlbkovo regenerovať. Alebo použiť silver šampon, ten skutočne pomaha, ale pri nesprávnom, častom používani môže ukázať aj sivý odtien vlasov. Ak su vlasy na tmavo prefarbene radšej si chvilu počkajte kym vlasy aspon trochu nevyrastu. Pri takomto odfarbovani doma je to BUĎ ALEBO. Kadernička posudi ci ti farbu da na celu hlavu alebo nie. A ak je niekto veľmi netrpezlivy riešime to hustim melirom.

lenkaaaaaaaa

konkretny farbiaci sampon ti neviem poradit, ale viem ti poradit sampon na umyvanie vlasov silver swiss o par, kupit sa da v DM. je to sampon, ktory stahuje zlty a orandzovy nadych z vlasov. bolo tu viecej debat o nom. ja si ho nemozem vynachvalit

dynamitt

mala som krasne svoje blond vlasky ..ale stale ma trhalo niečo buchnut na hlavu tak som to raz išla akože zosvetliť a ostala som vypleskana pred zrkadlom so zlatou hlavou ako kurča !!! :(( ...potom som si dala šampon nejaky silver aby mi to troska zjemnilo ..ako ono to aj pomohlo ale teraz už mam taky hrozny odrast :(... a chcem si nafarbit zas , ale so samponom , poradte mi prosim aky si mam dat sampon na ten odrast aby mi to nechytilo znova na zlto ,alebo sivo , alebo zeleno atd :D:D:D.. vdaka ;)

ja_ona

ahoj gogo_inka .....kup si farbu Schwarzkopf Palette normalnu farbu C10 platinovo plavy ....alebo teraz maju nove odtiene COLOR XXL extremna blond 01 .... ak chces ti poslem na meil foto ako vypadaju tie farby......a kup si ja tak kamoske daval na vlasy a ma peknu svetlu farbu ...ziadnu zltu nema :)

gogo_inka

tak kadernicka ma fajne vystrihala :D neviem si na seba zvyknut no asi si kupim pricesok heh :D a ta zlta farba uz zmyzla dala som si ten sampon :)

fialocka

Ahoj, skus v nejakom kadernictve, alebo specialnom obchode s vlasovou kozmetikou, napr. schwarzkopf, mavaju tam taky modry sampon na vlasy, ktory zlty nadych zneutralizuje. Naozaj to pomaha, ale v "obycajnej" drogerke taketo veci nedostat :(

kadernicka

zlatko,,ja mam temny blond,a som si pekne pockala dala par krat super zosvetlovac od garnier a super blond,.na tvojom mieste b ysom vyskusala aj inu znacku ,ked si uz farbi sdoma,lebo paletko je agresivnejsie ako trebar saj ten garnier,Ale ako uz bolo povedane kadernicka to isti.,ak si xces zosvetlit o viac ako 2 odtiene radsej sa zver odbornikovi..

gogo_inka

jasne ja viem. uz som sa poucila zajtra idem do kadernictva sa ostrihat lebo to je des a hroza :) uz ziadne experimenty doma

sissssa

nechapem...oplatilo by sa ti ist za kadernickou, dat pat kil za celu tu proceduru a ona by ti namiesala presne farbu podla tvojho zelania aby ti to total neznicilo vlasy a nie sama experimentovat. farby z drogerie su namiesane halabala, len zriedkavo chytia na zelany odtien a maju v sebe kopec amoniaku