Hrudkovitý výtok

Príspevok v téme: Hrudkovitý výtok
ivča000

Ahojte...potrebujem poradit s jednym problemom...v pondelok som bola u gynekologa, ten mi povedal, ze mam nejaku infekciu a ze si mysli, ze je to streptokok. Cakala som to lebo som tam isla prave kvoli hrudkovitemu vytoku. Zobral mi vyter na kultivaciu. Kym budu vysledky z kultivacie dal mi POLYGYNAX vaginalne tablety. V piatok prisli vysledky z kultivacie, ktore boli uplne negativne..teda nemam ziadne bakterie ani nic podobne...je mozne, aby sa moj doktor tak pomylil? a preco mam teda hrudkovity vytok?

katka.95

Ahojte...prosim vas mam taky problem...mam 14 rokov a zbadala som ze mam hrudkovity vytok ktory zapacha:-(a nechcem ist na gynekologiu...da sa to nejako odstranit???dakujem

ivča000

Dakujem za radu Nika, ale ja mam NEGATIVNU kultivaciu, to znamena, ze nemam ani kvasinku, aj ked som ju mala je to preliecene a okrem toho stale si aplikujem krem klotrimazolum. Okrem toho nepocitujem ziadne palenie ani svrbenie len mam ten vytok obcas...teraz nie, ale niekedy to zbadam na nohavickach...nemoze to byt napriklad pred menstruaciou alebo tak nejak?