nevyliečitelný problém?

Príspevok v téme: nevyliečitelný problém?
ema

Ahojte. Mám 26 r. a už vyše 3 rokov mám problémy s výtokom, ktorý sa zhoršuje a nedá sa liečiť. Najprv bol riedky, biely, nezapáchajúci, neskôr ho začalo byť viac a bol hustejší. Teraz už musím nosiť každý deň veľkú vložku a výtok je už krvavý. Boli mi niekolkými gynekológmi za tie roky urobené desiatky vyšetrení. Bola som aj na vyšetreniach u ostatných lekárov. Všetko je negatívne! Pričinu nepoznajú a liečiť to nevedia. HAK neužívam, partnera nemám a dodržiavam všetky zásady zdravého životného štýlu mladej ženy. Potrebujem pomôcť, lebo to už nezvládam po psychickej stránke. Prosím o každý seriózny názor. Ďakujem.

mogena

Mila Ema!
Kup si v bio obchode alchimilku zltozelenu a mysi chvostik!!!
Pit caj vyluhovany 15min tri krat denne. Vytok ti zmizne do jedneho mesiaca. Ema, ked sa ti nechce miesat a si pohodlna, tak si kup sackovy caj, to si tie bylinky das aj s papierom, popradsky caj zensky... Velmi tomu ver. Uz som videla vela stastny tvari po tomto caji.

RNG

ked sa "striela do tmy", treba pouzit co najsiroko spektralnejsie prostriedky.
Skus GSE, pit aj vyplachy, koloidnu striebornu vodu(vyplachy)a priopadne yam, lebo to moze byt aj vysledok nejakeho hormonalneho nevyrovnania v tele.
Viem ze na pridlhe a pribolestive menstruacie(15 dnovky) yam velmi pomohol. Kedze su to vsetko len potravinove doplnky, ked netrafis nic sa nestane a nemusis sa obavat skodlivych postrannych ucinkov.
Skusil by som aj pupalkovy olej, vitamin K, a samozrejme radim ako kazdemu brat selen, zinok, vitamin C a E a obcas probiotika, to potrebujeme vsetci.

mariaj

Ema,tu je ten kontakt.Tel.031/7845488.Tato pani byva v Pustych Ulanoch, je to pri Sladkovicove.Treba sa tam objednat.Volat kazdy den okrem soboty po 20 00. hod.Ako som pisala, ona to prosto vie.Myslim ,ze neolutujes,i ked bylinna liecba je pomalsia,takze clovek musi byt trpezlivy.

ema

Všetkým vám ďakujem za vaše rady! Milo ste ma prekvapili:)) a isto dali aj nádej, že ešte by sa dalo niečo s tým robiť. Určite to skúsim. Nechcem to vzdať, aj ked už som z toho dosť utrápená. Myslím, že skúsim aj tú akupunktúru. A v mojom prípade verím aj ľudovým liečiteľom. MARIAJ ak by si mi mohla dať kontakt na niekoho konkrétneho, bola by som Ti naozaj vďačná. A ešte ...MAIK, kto je MUDr. Kampe??? Dakujem.

mariaj

Napis,ci veris liecitelom.Viem o jednej co by mohla pomoct.Mne pomohla.Povedala co je vo veci a u doktorov sa to potvrdilo.Bolo to so zaludkom.

lea

skus akupunkturu v centre Jerikos v Ba, mne tam pomohli s inym problemom, ktory sa lekarom zdal tiez byt neliecitelny

maik

Ahoj ema, prosim Ťa, zavolaj Mudr.Kampe, po.-pi.od 15,00-20,00hod. na tel.0908 992 162, ochotne Ti poradi, pomôže. Môžeš mi potom napísať.

ema

Vdaka za radu. Antikoncepciu som už skúsila, brala som ju 1 rok a tento problém to len zhoršilo. No ešte raz vďaka:)