čo na hnačku?

Príspevok v téme: čo na hnačku?
sassanka

už druhý deň mám hnačku. som veľmi slabá a nedokažem pomaly ani sedieť:o( tak ma bolí už konečník. a ani žiadne jedlo nedokážem dať do seba. z coho to môže byť?? jedla som normálne to, čo vždy(čo mi nikdy nerobilo problém) a čo robiť,aby mi to prešlo? ešte aj hrozné kŕče v bruchu..

sassanka1

3213-- ty si nejaka/y chytra/y! ja som este nikdy nemala takuto hnacku,preto hladam aj odpoved tu na fore, kedze teraz ist k doktorovi je nemozne. ale ved to je jedno, nemam dovod ti nieco vysvetlovat a ked podla teba otravujem,tak si nevsimaj a mas po probleme..no comment
v lekarni som si kupila tbl EndiEx, na hnacku, mam to par dni uzivat. no som zvedava, ci to pomoze.dufam.. takze jest ovocie by sa nemalo?toto som nevedela.zvyknem si dat jablko.. a mam celiakiu, takze vela toho aj tak nezjem..

3213

boze do kedy este budes otravovat s tou hnackou co mas 5 rokov chod k doktorovi nech ti urobi vystrenia , vyteri apod. ved je to smiesne ved kazdy mal uz tieto problemy a vyriesil si ich

mira

Naše múdre babičky dali na to odvar z mrkvy alebo ryže a v podstate vynechanie jedla.
Ja mám osvedčené kuzu : uvaríš ho do sklovita a vypiješ. Dobré je ochutiť pár kvapkami kvalitnej prírodnej sojovky.

Jesť v tomto prípade ovocie je nepochopenie príčin - ochabnú črevné klky a celé črevo. Sama si sa presvedčila.

sassanka1

vzdy, ked si myslim, ze uz je vsetko ok, najem sa niecoho a potom zas na wc:-( co to ma byt?? uz ma to nebaviii

sassanka1

no tak vcera vecer mi uz bolo lepsie, dala som si polievku a pred tym, par hodin banan. citila som sa lepsie,no krce v bruchu neprestavali a teraz to zacalo zas.teraz som zas bola na wc :-( ale cely den som sa citila celkom fajn,az na krce v bruchu (ale neviem,ci z kramov,ci z hnacky) citim sa hrozne slaba..