PRDENIE A SEX

Príspevok v téme: PRDENIE A SEX
pas

ahoj,mam s priatelkou taky problem-hlavne ja!vzdy ked sa niecoho velmi bojim tak sa mi chce prdiet,a ked ma sex tak sa vzdy bojim,ze sa nieco stane-praskne kondom,niekto nas prichyti....
a aj ked viem,ze nas nikto nemoze najst a mame bezpecnu ochranu,vzdy sa mi vyskytne tento problem,je mi to hrozne trapne,co mam robit?!....

night

no joo..len keby to ten chalan nevie a zobral by si to pred sexom, tak by to mali aj so zvukovymi efektami:D
inak zrovna dnes som v radiu pocula ze bazalka je dobra na vetry:)..takze su nato aj bylinky, kto nechce dake lieky..a okrem toho dalsie ako: mäta-vňať, materina dúška, rozmarín, šalvia, archangelika-koreň, cesnak, fenikel, trnka...a uz len zazelat, dobru chut:) heh

night

jee haluuz, niekto by si myslel ze mu to pomoze "odfuknut" saaa...a ked si to vezme tak bude fucat ece viac:D:D no lol

lolo.

pozor tablety proti nafukovaniu( espumisan a iné), spôsobia, že nemáš nafúknuté brucho a pomáhajú ten vzduch dostať von. čiže brucho sa odfúkne, lebo ti tie tablety pomôžu vyprdeť sa !
to nie sú tablety, čo bránia prdeniu, ale pomáhajú nezadržovať vetry.

nacomeno

nenormalne sa tu zabavam na tychto prispevkoch a este aj na tom ze ten pocit tiez poznam a priatelovi sa stalo ze som bola na nom a on si nechtiac zavalil,chudatko taky pohlad na mna hodil ale tak ked trapas tak poriadny :D a ja tiez ked sa uvolnim tak sa mi chce troska ale nikdy sa mi to nesalo, nastastie. :) tak si kup nejake tabletky proti nafuknutemu bruchu a tak. v lekarnia nehanbi sa , ludia maju este horise problemy

ksl

Však jasné,že sa z toho nestrieľa...:) No mňa napr.zdúva už takmer od všetkého a neraz sa mi stalo,že som sa ani poriadne nevedela sústrediť na "akciu",lebo som rozmýšlala ako strašne mi treba prdieť... :)

night

ale je to srandaa, netreba to brat smrtelne vazne..ja som sa tiez natom dobre pobavila ksl..ved pravdu poviem ze aj mojmu sa to obcas stane ale paradne sa na tom bobavime:), nikto to neberie tragicky, ved sme len ludia a sranda musi byt..:))