Nespim!

alilana

snilka to ti zavidim,ale doprajem urcite uz spinkas a snivas...dobru nocku...ja som este tu..tak ozyvajte sa ludia,co vsetci spite,ci co?

snilka

hehe tak ja mam malu izbu postel mam v linii dvere okno...oproti postelky telku aj pocitac pri posteli zrkadlo aj z druhej strany a spi sa mi dobre :D ja vsade viem zaspat zas sa mi zle spi u inych ludi nikde mimo domova sa mi nedari zaspat

alilana

ano som este tu a aj dlho tu budem a mozno aj celu noc,lebo dnes to nevidim ruzovo,chyta ma nejaky virus a nos mam taky plny,ze ani dychat nemozem a nie to este spat,aj tak dakujem za rady,viem,ze pricina moze byt rozna a preto ju hladam,trebars aj celu noc...

fialocka

je velmi vela veci, ktore mozu ovplyvnit spanok, ak si senzitivnejsi typ a viac na teba vplyva mesiac, ale moze to byt aj taka "banalita" ze sa pred spanim vela najes a potom mas nekvalitny spanok. Skus sa zamysliet, co vsetko bolo inak ked si este byvala u rodicov, ved tam sa ti spalo dobre. Mozno je to tym stresom, ako dlho sa ti uz zle spi?

alilana

budem si musiet pozicat psa,co mi ostava,ja zaspim niekedy velmi rychlo,co prave nechcem a inokedy zas nemozem zaspat a hoci spim v noci sa budim a niekedy vobec neprespim celu noc a ked uz spim snivaju sa mi bludy a vela situacii,ktore sa udiali a este len udeju sa mi velakrat zo sna splnili,myslim,ze mam vela energie a ta by sa mala viac vybit,ale s premiestnovanim nabytku to je asi lepsie sa prestahovat,lebo vsetko uz ma svoje miesto a byt je maly..

fialocka

Hmm, moze byt, energie funguju. Dobra energia je vraj tam, kde si miesto na spanie vyberie psik- tam by mala byt postel. My doma psika nemame takze neviem, ale u starych rodicov si ich havo vzdy lahol k zachodu :) Skus si precitat nieco o energiach vo feng- shuei, ja mam podla nich zariadenu izbu a spi sa mi dobre. Mozno si pred spanim len vystresovna, alebo mas v izbe priliz teplo. Skus sa uvolnit, nemysliet na povinnosti, na to je vyborny cajik z medovky :)

alilana

tak uz mi nic ine neostava len to,ze mam vecny stres a prave doma vo vlastnom byte,kde by som si mala v prvom rade oddychnut,no pri tolkych poruchach to nie je ani cudne..

safa

aj ja takto spim,ale iba vtedy,ked mam napr.stres, ked som sa s priatelom pohadal-proste ma to trapi a budim sa a tak,alebo ked v rodine nieco sa deje..no proste,hlavne to je u mna stresom

alilana

no ked som este byvala s nasimi tak som take problemy nemala a v izbe sme spavali traja surodenci aj elektronika a vsetko bolo v poriadku...