Magrilan

ajja

ahojte, aj ja beriem magrilan rano, predpisala mi ho Dr. na doplnenie endorfinov, na nastartovanie po syndrome chronickej unavy. Zda sa mi tiez, ze mi nechuti az tak jest. Co je dobre, lebo predtym som vyjedala chladnicku. Beriem ho asi 2 tyzdne. A som spokojna

fifiki

od magrilanu sa skor chudne.Naozaj tlmi impulzy prejedania sa. U ludia, ktori magrilan uzivaju koli depresiam vyrazne chudnu, lebo im nechuti jest. U bulimii sa tiez znizi chut do jedla.

ahojte

ahojte,chcem sa opytat,ci sa od magrilanu pribera?vraj obsahuje zelatinu,ktora sa usadza v bruchu,a potom sa od neho priberie.ma niekto take skusenosti?dakujem za odpovede

farmaceutka

Je len na predpis a pouziva sa aj v liecbe bulimie, ale vyliecit tazko, na tom musi popracovat clovek hlavne psychoterapiou. Vo vyssich davkach tlmi impulzy jest velke mnozstva potravy vysokej energetickej hodnoty.

ich

no, to som si vsimla aj ja...ked som zacala brat psychofarmaka tak som sa sama sebe cudovala...
brala som aj lieky ktore neovplivnuju chut na sex...ale aj tak to nieje ono...
najlepsie by bolo keby sme ziadne lieky brat nemuseli...alebo aby mi aspon ako vam zaberali...ach jaj