SOLARKO:(

Príspevok v téme: SOLARKO:(
čiči

Ahojte chcela by som sa opytat nieco ohladom solarka:( chodim do solarka asi 3tyz. ale zo zaciatku co som bola som bola v turbe a dost ma vsetko stipalo:(, az teraz som sa zacala supat na chrbte, brucho v pohode, ale chrbat sa mi supe:( chcela by som sa opytat, ze ked pojde zas do solarka . a opalim sa nato stale sa mi to bude supat, alebo ja neviem:( ak ma niekto s tym nejaku skusenost prosim poradte... dakujem velmi pekne

kohut

aha ty si ta spominana snehulienka hej ? ;) no tak pomalicky pomalicky zo zaciatku len par minut / zenske v solarku ti poradia na kolko minut prvy x/ a urcite mas sancu,uvidis o par dni budes mulatka ;) ja som bola dnes sa opekat pfuu inak teplucko mi bolo ;)

mary-anne

urcite mas sancu, ale musis ist velmi opatrne a pomalicky na to, nikam sa neponahlaj, bo sa velmi spalis. ja som tak tiez zo zaciatku,ze velka frajerka a som si spalila brusko:-(
takze velmi pomalicky, aj ked nebudes vidiet hned vysledky oni sa dostavia:-)

kristin22

aha ok teda, vyskusam...a ked mam porcelanovu plet? tych 15 min by bolo asi prilis vsak? myslim, ze nad 10 nepojdem...uz som sa roky neopalovala...ale ako dieta som byvala opalena...myslis,ze mam sancu aby ma chytilo?

mary-anne

suns, ja pouzivam kozmetiku zo solarka. ale teraz ti bohuzial nepoviem nazov..stoji ma 300sk asi 300ml, krasne vonia, chrani pokozku a pomaha este aj viac opalit.

kohut

nie nepouzivam tie pripravky zo studia,papam betakaroten a mam moju "original"pokozku taku normalnu niesom ani biela ani hneda normal tak medzi a stoji ma to 15 minut 15 euro / zijem za hranicami/ inak doma ma stoji solarko chodim do turba extra / ma viac trubic ako obycajne turbo / a stoji ma 18 sk na minutu inak obycajne turbo stoji menej 10sk a inde 12sk na minutu ako kde vsade mas ine ceny samozrejme ked mas pernamentku ta to vinde menej,
a ci je to vela ? kazdy to bereme inak keby tam isla snehulienka na 15 minut tak vinde stade ako oskvarok to je jasne! ale keby ze chodim na 10 to ako keby som ani nebola iba by mi to udrziavalo farbu aku mam

kristin22

kohut, a aky si typ pokozky? 15 min? nie je to vela? mne sa to zda byt dost...a kolko ta to priblizne stoji? a este, pouzivas tie ich pripravky?

kohut

prvy x som bola na 7 minut druhy x to bolo o dva dni som bola na 10 minut potom zas o dva dni na 10 minut a bolo to vidno dost no uz potom som chodila raz do tyzdna a hneda som ja uz do solarka chodim skoro rok,no lenze uz tam chodim len tak raz za dva tyzdne na 15 minut a som hneda a vynecham aj mesiac ze nejdem a hneda som stale len tvar mi vybledne najviac inak pohodka ked uz vidim ze blednem trochu viac idem sa tam zvalit na tych 15 minut a je to zas ako predtym

kristin22

a po akej dlhej dobe, tak priblizne aspon, uz vidiet opalenie? kolko to trva, tyzden dva...? neviem to odhadnut...a este, kolko priblizne vas to dokopy vyjde kym ste snede?

figurka

do solarka sa moze chodit kazdy druhy den ...na zaciatok 4 minuty pak pridavat po 2 minuty...napr v pondelok 4, streda 6, piatok 8, nedela 10... nemalo by sa vsak chodit na viac minut ale opakovat tych 10..