Vyrazky na hrudi

fufikova zena

ahojte tak uz viem co mi je kozna nezabrala 5 rokov som brala masticky a hocijake tabletky nic az mi raz zrobila vyter z hrdla a nosa a zistili mi stafylokoka a preliecila mi to antibiotikami Unasyn.. problemi pominuli vsetko ok len je dalsi problem ze sa to vratilo :( takze sa asi musim s tym naucit zit :(

pedyl

tie vyrazky ma svrbia a kozna je na nic
ked sa mi trochu zahoja tak mi ostanu hnede flaky :_( nemozem mat ani tricko s vystrihom a to iste ajj na chrbate len u krku

iveta.

juuj, ja mám ten istý problém. Chodím ku kožnej a nič nepomáha. nikde inde nemám vyrážky len na dekolte. A to trvá už rok. Nič nezaberá. A to som už začala brať HAK. Nemôžem nosiť výstrihy, vyzliecť sa pred priateľom je nepríjemné. Brala som antibiotíká, všetky možné krémy na akné, na alergie, antihistaminiká. Už som pomaly ako vyštudovaná doktorka. TAKÁTO DOKTORKA BY SOM VEDELA BYŤ AJ JA, ŽE SKÚŠA ČO POMOŽE. JEDEN LIEK PO DRUHOM UŽ ROK. A to som vystriedala dve doktorky. Mám 36 rokov, takže neverím, že by to bolo akné. A sú červené, nedajú sa vytlačiť a ostávajú po nich červené fľaky. ČO MÁM ROBIŤ??? VEĎ TOTO UŽ NIE JE NORMÁLNE.

fufikova zena

dala mi na to hormonalnu liecbu ale po roku som prestala lebo mi nerobila dobre. vyrazky zmizli no vraatili sa .. :((

fidgi

presne tak, kozna ti da volaku vodicku a je to! Skusala som si s tym najprv poradit sama ale pomohla mi az doktorka...