aky deodorant proti poteniu pouzivate?

whee_ee

Sem tam Driclor, lebo som mala dosť problémy s potením a následne sa to odrážalo na sebavedomí a momentálne Niveu s tým double efektom, pekne vonia :)))

Mia44

Ja použivam Rexonu-guličku, nemam z nej biele fľaky a prijemne voňaju všetky druhy. Použivam tu ružovu :-) No a okrem toho raz za dva týždne driclor, lebo mne proti poteniu nič ine nezaberalo, a tu rexonu ma vlastne iba na vôňu.

xyxyz

inak stalo sa vam niekedy, ze vam ten driclor prestal fungovat?ja mam taky pocit ze u mna to tak je..bola som s nim velmi spokojna ale v psolednu dobu mi fakt ze nezabera

cup-cup

Ja mám Nivea fresh natural (gulička) a som v podstate spokojná. Nepotím sa, svieža vôňa vydrží pod pazuchou celý deň, ale štve ma, ako pôsobí na niektoré moje tričká. Pri niektorých robí biele flaky (červené a niektoré čierne tričká) a pri niektorých tá látka tak stvrdne pod pazuchou a zostane to také aj po vypratí....

monikka

odporucam vsetkym VICHY ANTI-RESIST,je to gulicka,stoji okolo 7 eur,nie vo vsetkych lekarnach je dostupna,ale je moznost si ju tam objednat.Odskusala som naozaj od Dricloru az po "zazracne caje",jedine tato zaucinkovala a 100%,ziadne flaky,pouziva sa kazdy den,je hypoalergenna,takze nedrazdi pokozku ako Driclor,,naozaj vyskusajte,oplati sa:-)

anitanita

ja som viskusala hocico a nic nepomahalo. posledne som si kupila v DMke alverde s nechtikom a aj seba med lebo boli bez hlinika ale potom som zacala smrdiet za potom co mi strasne vadilo. fuuuuj, nechcem ani pomisliet. spoluziacky v triede sa za mnou pozerali a suskali si... az nedavno mi mama dala stranku www.deo-kozmetika.sk ci nechcem viskusat. dost som vahala po mojich zlich skusenostiach ale nakoniec mi ju kupila. prvy den som sa radovala ako male decko lebo som vobec nesmrdela. je to super vec. mama si tiez objednala terra citron a velmi sa jej paci. tak cele dni chodime ako vismiate slniecka lebo nesmrdime.

zuzic

makaronka mylsim ze nie alergia. ked si dam viac aj mna stipe a pali- zacervena sa koza...staci si dat menej a nemalo by stipat...
ja si davam driclor ked planujem ist medzi ludi na nejaku akciu alebo tak...
inak mam rada adidas bud tuhy ale teraz v lete sprej

makaronka

cawte, ja som si tiez nechala poradit a kupila som si Driclor. Musim ho len odporucit, po troch pouzitiach nic,, co uz aj po prvom, ale az tak teplo nebolo,,, ale vobec som sa nepotila,, ale len tam kde som sa natrela, ja sa strasne potim na hlave medzi vlasmi,,,, inak celo, krk, aj pod pazuchami uplne Superrrrrr, jedine ma kus stipala koza z toho ale prvy krat ani nie, druhy a treti krat viac,,,,ale to je ta moja alergia asi...