Aké máte BMI?

Lolka

karamelka podla mna si chuducká a menej urcite nepotrebujes mat, len ci nie viac, mozno mas pravdu nesúhlasím s tým BMI, ze je to velký skok a mozno by si vyzerala tučnejsia, ale mozno by ti neuskodilo ani trochu pribrat si myslím. Myslím, ze ty si typ, ze ked priberies sa nic nestane.

Karamelka_M

Chudnutie záleží na človeku, ako sa sám cíti. Samozrejme, pokiaľ to nie je už chorobné, ako sa baby vidia často tučné a pri tom sú tenké ako paličky od lízatka.

Lolka

Myslím, ze ak nemame chudnut a mame pocit, ze potrebujeme schudnút tak ked pridáme cvičenie nic zle tým neurobíme a ked budeme jest zdravo.

Karamelka_M

No tak to ani ja nesúhlasím... Mám 44 kíl, a ideálne by som mala mať 57, či čo tam vyšlo, a vraj pás by som mala mať 68 a teraz mám 58. Úplná blbosť... Ale to všetko záleží hlavne od tej telesnej konštrukcie, od stavby tela. Nič nie je 100%tné.

Lolka

vyslo mi, ze mam 21 percent ale s tou ideálnou váhou 59 nesuhlasím vyzerala by som pribratejsia. A pás, ze mozem mat 69 a mam 74 pás.

Karamelka_M

Efekt-neefekt, nevadí :) Mne zase na inej stránke vyšlo iné percento tuku v tele... Tam som mala 18% a na ďalšej stránke 15%.