Laska cez intrenet

miska31

Ale tak to je bost blbe namyšlat si že ho lubim milujem ked sa poriadne nepozname,ale niečo tam može bit,a niekto si to ano namyšla a žije v tom že sa lubia a sa stretnu a je koniec tak to je potom prenho asi dost zle.

miska31

Ale to nie je ešte ta prava ozajstna laska to je proste niečo čo sa neda slovami opisat a každy človek to citi inak,a proste ked sa stretnu sa zisti či to čo citili bude sa stupnovat alebo to nechaju tak,ale je dobre vediet už pri tom pisani že na stretnuti to ešte nemusi vyst aby ten človek nebol sklamany aby s tym ratal.

bielko

nehovorim ze je to zzle takto hladat partnera ale ako sa moze clovek zalubit len pri pisani pred tym ako dotycneho stretne...poznam takych ludi hej...pisu si na dialku z presova do bratislavy pacia sa jeden druhemu na fotke a uz si vypisuju milujem ta neviem bez teba zit...potom pride den "d" a stretnu sa...vtedy zistia ze si nemaju co povedat a je to skratka ine ....nechapem tomu ako dakto moze napisat milujem ta ci lubim ta a na zivo sa nepoznaju... tomu hovorim zufalost a to ze uz si vsugeruju ze je to laska silou mocou asi dakoho chcu a tak...

miska31

Bielko ježiši ale tak skusit či to bude aj naživo fungovat nie??pečene holuby nepadaju každemu rovno do ust,a nikto ti nič len tak neda a tak asi hladat,a je jedno kde sa hlada.Hovori sa tomu laska cez internet a ta može fungovat ale neznamena že bude fungovat aj naživo a aby fungovala na živo tak tereba preto aj niečo robit

bielko

ako sa mozete zabuchnut do niekoho koho ste nevideli? alebo len na fotke...ako podla mna je to zufalstvo kus...nepoviem ked ste sa uz stretli a tak ale cez pismenka sa zalaskovat...aj tak v skutocnosti si mozno rozumiet nebudete...

salonka

nebojte sa takéhoto vzťahu,ja som spoznala svojho muža síce cez inzerát,ale je to podobné ,ako cez internet.Aspoň pre mňa.Prvé stretnutie bolo super a vedela som,že on je ten,s ktorým sa chcem stretávať.A sme spolu 10 rokov,máme dve deti a je to super.Netreba sa len báť!

miškaaaaaa

u mna bolo prvé stretko príšerné.Bola som tak strašne nervozna ze som sa vo vinarni kam ma pozval opila.Potom sme skončili na hotelovej izbe a tam som mu zase nedala a sme sa rozišli dosť zle.Ale dnes sú to už štyri roky čo sme super kamoši a nevieme bez seba žiť.Vlastne on to vtedy pochopil a ja som sa mu priznala že ako to so mnou bolo že som bola na nervy ako to dopadne

jajajajjajaja

ja som sa spoznala s mojim tiez cez net a ked sme sa videli bolo to len lepsie a eraz sa nevieme dockat kedy zase budeme spolu