Som tučna, alebo je to ešte OK?

lea

57 kg, ale ak mas svaly, tak mozes kludne aj 65, lebo svaly su tazsie ako tuk. ja mam taku vysku ako ty a tiez sa pri 63 kg necitim dobre, idealne tak 57

depkaa

63 a citim sa horzne a niesom ziadna pubertiacka,anorexia a bulimia sa ma netyka,len sa citim hrozne tucna,aj ked nevazim tak hrozne,asi to chce spevnit,ale ,oje stravovanie je hrozne nepravidelne a ak zacnem pravidelne jest,tak priberiem este viac-to je kolotoc stale dokola...sibe mi z toho

tressska

podla mna, ale to len tak zadrbem orientacne pri vysle 175 je vaha idealna niekde okolo 63-70kg...ale to zavisi od celkovej stvaby tela..kludne aj keby si mala viac, mozes vyzerat dobre..

depkaa

ja viem,ze vaha o celkovej postave nic nehovori,ale predsa...kolko by som mala teoreticky mat na vysku 175 cm???ja uz som fakt zmagorena z chudnutia,vah,mier a vsetkeho:(

katula.

Ste ma potešili, lebo ja si pripadam akurat, ale občas mi niekto povie, aky mam velky zadok, akoby som bola nejaka bomba. Ale už nie som v puberte aby som si to brala osobne a bola zo mna nakoniec anorektička.

sandy21

myslim, ze nie si tucna, len mas trochu nerovnomernu postavu- pravidelne cvicenie to iste vyriesi. tiez zavisi aj od tvojho veku