Poznate niekoho co otehotnel cez kondom

Príspevok v téme: Poznate niekoho co otehotnel cez kondom
turbulencia

Chcela by som sa vas opytat ci poznate niekoho co otehotnel cez kondom. Minule mesiace som uzivala pharmatex + prerusovana suloz....tento mesiac kondom 1 prerusovana suloz..avsak na zaciatku do mna vnikol bez kondomu asi na 3 sekundy. ale mala som neplodne dni...inak vzdy ten kondom ale pred vyvrcholenim vytiahol aj s kondom. Kondom nam nepraskol. Mendzes mi meska uz 6 dni a mam strach.

turbulencia

Dnes som si robila tehotensky test rapidclear..vraj je najlepsi mi v lekarni bolo povedane tak dufam, ze ukazal pravdu..vysiel negativny...

CMu_Q

turbulencia - pozri pokial sa kondom nepretrhne, nie je ziadne riziko :) tolko ti k tomu viem povedat,... preto ked dosexujete, stale si skontrolujte gumku a pokial sa nic s nou nestalom, tak mozte kludne bubat :)

kirusha

keby bolo take lahke otehotniet tak vies olko b bolo deti? sak romov :-) pomaly sa ludia budu bat aj bozkavat aby nahodou holka neotehotnela.. ach jaj kam to ten svet speje

turbulencia

pre CMu_Q vies co aj som uzivala HAK ale asi len 5 ale necitila som sa po nich dobre tak som presla na pharamtex...a teraz sme uzivali len kondom..nechcem prejst na HAK ale ked vidim kamosky jak sa nicoho neboja tak mi je luto aj ked si davam pozor, ze sa musim tak obavat...ale nepoznas niekoho co tak neotehotnel??

CMu_Q

vidno, ze si moc zodpovedna, co sa tychto veci tyka, neboj urcite nebudes v tom,... nemusis mat strach, je mnozstvo faktorov, ktore mozu posunut kramy, napr.: choroba, uzivanie antibiotik, nadmerna fyzicka zataz, psychicka zataz, stres, prechladnutie a pod. neboj, ono to pride :) ja som s priatelom na "kondome" kedze HAK som uz vysadila a nemienim sa k nej vratit kvoli tomu co mi sposobila a tiez sme sa zo zac. bali, ze sa moze pretrhnut a pod. ale tak este sa nam to zatial nestalo a strach ubuuda pomaly prec a sex si uzivame coraz viac :) a keby aj: existuje tabletka po,... :)
ale co sa teba tyka, tak sa nemusis vobec baat :) a ak predsa, urob si test :)