Bandaz zaludka

bona07

Neviem akej vahy chces schudnut, ale bandaz zaludka az tak velmi nepomaha, lebo ak budes jest dalej rovnako / vacsina zravych / bez urazky/ludi siaha po tychto metodach, ale je tu riziko, ze ta obruc alebo co to je sa posunie a zaludok sa vysunie do boku a naplna dalej. Kamaratka presla celym takymto netovym vyskumom a pri vahe 170 kg, vek 33 rokov, chorobna pazravost sa nakoniec rozhodla pre operaciu - odstavenie zaludka. Jednoducho ho laparoskopicky odstavili z traviacej cesty a potrava jej ide z pazeraka rovno do creva. Mala jej prejst aj pazravost / to je termin, nie urazka/, lebo v zaludku su vraj hormony, ktore sa na pazravosti podielaju. No asi je nejaka vynimka, nepresla ju, len nebolo kam ukladat tolko potravy a zje ovela menej. Za 1 a pol roka schudla uz 70 kg. Tym ze viac a casto jedava, chudne pomalsie, ale moze vsetko a uz nepriberie naspat. Nevyhoda je ze musi celozivotne dostavat kvartalne vitaminy, myslim ze sk. B, injekcne. Ked po tomto clovek schudne, dobru postavu si udrzi cvocenim, aby nebol vychudnuty.Tak si pozistuj okolo tychto operacii viac. Tehotenstvo tu nie je problemom. U nas sa to este nerobi bezne, aj ked to uz vraj robia, no vo Viedni v AKH maju v tomu uz roky vybornu prax. Poistovna jej to robila zadarmo a zadarmo jej spravi prve odrezanie koze na bruchu. Ma ale rak. poistovnu, byva vo viedni. Skus cez nasu zistit ci a ako sa podielaju na opareciach.

lydusa

Dobry den nemohli by ste mi poradit ci po zavedeni bandazaby som mohla mat deti?a ci hned alebo po urcitom case. za odpoved vopred dakujem