pľúcna mykoplazma znova

Príspevok v téme: pľúcna mykoplazma znova
asined

Ahoj všetci,

od konca oktúbra 2008 sa ako rodina trápime s dlhodobým problémom - kašeľ (spočiatku len suchý, neskôr aj s vykašliavaním), bolesti svalov, klbov, hlavy, na prieduškách, na jednej strane pľúc, tepllota s triaškou a nekonečným potením. po prvotnom preliečení ATB (november 2 druhy) som vybrala v decembri znova 1 druh, v januári už na základe identifikovanej plúcnej mykoplazmy dalšie 3 dávky sumamedu, vo februári zinnat a momentálne som v liečbe klacidom a postupujem ďalej ´dalšími tromi dávkami sumamedu. ako dlhoročného alergika už aj tak s oslabenou imunitou ma ATB v takomto slede a intenzite podávania privádzajú do stavu, že už sa necítim byť tým istým človekom ako som bývala predtým, nemám žiadnu energiu ani na bežné úkony, okrem iného mi ATB zničili žalúdok, slinivku, mikroflóru v črevách a lekár mi povedal na kontrole, že on to má tiež a že už bobule (ATB) prestal hltať, lebo v tom nevidí zmysel a na serologiu radšej následne ani nešiel. vraj na to nič iné neexistuje a mám sa dívať na svet pozitívne...

povedzte mi ako? už som skúsila aj oreganový olej, multivitamíny, betaglukány, silné probiotiká - necítim úľavu, len pribúdajúce problémy. vie mi niekto poradiť??? potrebujem byť zdravá, hlavne kvôli dieťatu, o ktoré sa starám. ďakujem.(inak to už bolo choré tiež - 3 x od novembra)

asined

moji drahí, všetci čo ste radili aj tí čo ste sa na to vyflákli. ATB som hodila do koša, liečim sa prírodou, cítim sa 100x zdravšie ako predlošlých 5 mesiacov a .......na klasickú medicínu. tá tu je len na prácu pre pohrebné ústavy. prístupom lekárov a ich ordinovaním ATB mi schemizovali pečeň a oslabili obličky...myslím, že si namiesto platenia zdravotnej starostlivosti odvodmi začnem predplácať holistickú medicínu...
vdaka bohu existuju aj rozumní lekári, čo vedia ako liečiť príčiny a nie následky.

a nie je to žiadny z tých preparátov a výživových doplnkov čo tu kde-kto radí - to je zas len voda na mlyn ich výrobcom. treba sa liečiť tým, čo je pre slovnesko typické a nie dovezenými produktmi - naviacv velkej časti tiež chemizovanými.

ariela25

tie priznaky ako opisuješ, tak to môžete mať chlamydie plucne. A to su potvory!!! daj sa na ne vyšetriť, aby so vedela, čo ti vlastne je...

inak , suhlas s house..:-))

house

mykoplazma sa rozsiruje cim dalej tym viac a viete preco ? Preto , lebo ma na to vhodne prostredie, zateplene, zaplastovane, nevzdusne vlhke byty a domy.Ja by som Vam doporucoval cim viac vypadnut z tohto sklennika co mate vetrat ho, navrat k prirode a lesu.Len to je cesta k uzdraveniu.
Vypadnut do prirody na dedinu do zdravych sedliackych chatrci.
Cesnak , cibula, slaninka, slivovicka.

maik

Ahoj asined, napiš mi: marek.1@centrum.sk, pošlem Ti v prilohe od lekára odb.prispevok, behom par mesiacov budeš plná energie a imunity. Pekný deň.