bradavice tam dole (genitalne)

alzbee

bradavica: ak mal pred tebou nejake sexualne partnerky, tak kludne sa mohol virusom nakazit od nich a az teraz sa mu to mohlo prejavit aj navonok, ked je uz s tebou..

bradavica

Ahoj, mam priatela ktoremu zistili bradavice. Dlho nebol doma a ked sa vratil tak ich uz mal. ma ich na konečníku, vraví že sexuálne s ním nebol. Mám mu veriť

martina555

ahoj katryna ake vysetrenie ? vysetrenie na hpv? ci len gynka pozerala ze ci nemas niiekde bradavice?lebo mozes mat ten vyrus ale tebe sa nemusel prejavit a ten tvoj priatel este ich ma ? ci mu uspesne zmizli vsetky po prvej navsteve u lakara ? s cim mu ich odstranoval ? dakujem

katryna

On nieje moj prvy ani ja jeho prva partnerka, boli sme u doktora obidvaja, ja u gyndy, nemam ziadne priznaky, robila mi na to vysetrenie a povedala ze som cista tak tomu vobec nerozumiem ze som cista ked spolu spavame, on u svojho doktora mal tie genitalne bradavice, aj mu ich uz vyrezali a doktor mu povedal ze sa mu to moze vratit.

martina555

dakujem vam baby .. alz-bee neviem ze ako sa nakazil ale hlavne zeje uz vylieceny neviem ci sa to prenasa aj krvou vsade vacsinou pisu ze pohlavnym stykom tak ja neviem ,no lekary ti vacsinou povedia len to co sa ich pytas a niekedy su uz aj nervozny ze mas vela otazok ach poznam..

katryna.. a to bol tvoj prvy aj ty jeho prva ? nemala si skor partnera alebo on partnerku ktory teba alebo jeho mohol nakazit ? a tie bradavice sa prejavli az teraz oslabenim organizmu alebo tak ? ako ti to vysvetlila gynekologicka ze odkial to mohol chytit ? a jednalo sa urcite o genitalne bradavice dakujem mata

alz-bee

To s tymi pannami som dakde citala, lebo ja som furt o tom nejake infosky zhanala. Ale napadlo ma este cosi. Mam kamarata, ktory kondylomy dostal tiez (i ked teraz je uz vylieceny) a to nemal s nikym nic 2 roky!! Ziaden sex, ziadny petting, tusim sa ani s nikym nebozkaval!!! a predsa ich dostal...takze bud aj v nom ten virus zil alebo je tu este jedna moznost-raz mal ranku na nose a ja som mu na to dala jodisol, aby si to vycistil. Avsak ja drbnuta som si neuvedomila, ze tym jodisolom som si cistievala ranky po kondylomach (lebo casto som si ich uz trhala, ale to asi nebolo moc mudre..no zufalstvo robilo svoje)..takze chudak kamarat, zrejme som teda nakazila aj jeho, asi sa z tej flasticky cez jeho krv donho dostal virus:-((...alebo bohvie! najlepsie bude, ked sa priatel popyta koznej. Lebo ja som si az s odstupom casu uvedomila, ze mne dokopy kozna o tom nepovedala nic. Absolutne mi nepovedala, ze mam vlastne HPV virus, vsetko som si to sama studovala. Povedala mi iba to, na co som sa jej ja spytala...

katryna

moj priatel mal tie kondylomy tiez, asi pred 3 mesiacmi mu ich vybrali. Tiez som bola u gynekologicky a mne nic nenasla, ziadne bradavice. ani ze by som sa mala nejak liecit aj ked priatel to ma. divne..

martina555

alz-bee asi mas pravdu netreba sa tym zaoberat .. no ja zatial tie bradavice nemam ked ich nemam niekde vo vnutry kde ich nevidno chystam sa ku gynke o 2mesiace tak sa jej popytam ..no hm a ten nazor ze ich dostali panny na kupalisku mas od neakeho lekara ?dakujem ti velmi pekne za tvoje odpovede .. a budem rada ked este odpises martina

alz-bee

lilka123: no ja som ich mala hlavne v okoli posvoveho vchodu, aj na tej priehradke medzi vchodom a konecnikom,na pyskoch, v konecniku a jednu obrovsku som mala aj normalne na zadku...proste boli temer vsade:-( A vyzerali ako take male "karfioliky"..akoby gulicky na stopkach, ale niektore boli take ploche. A ta na zadku vyzerala ako velky akne pupak a ked sa mi vysusil a odpadol, tak dokonca pod nim bola ta kondyloma skryta!!!..vyskusaj si vygooglit tie obrazky :-/

martina555: no ja som strasne dlho nechapala, ze odkial som ich mohla chytit. Priznam sa, ze chvilu som priatela podozrievala, ze ma podviedol. Tak ale vravel mi, ze mi bol verny, tak mi neostava nic ine, len verit mu:)) on ale mal predo mnou niekolko partneriek, cize je dost mozne, ze bol od nich infikovany a tym padom nakazil mna. Cize je dost mozne, ze je to tak aj u vas, ze si ho nevedomky nakazila. Kazdopadne som ale pocula aj take nazory, ze clovek ten virus moze mat v sebe, ale niekoho ineho nakazi iba vtedy, ked ma uz aj kondylomy...a pocula som aj take, ze kondylomy mali aj panny, ktore sa nakazili bud niekde na WC alebo kupalisku...fakt neviem, kde je pravda. Najlepsie je asi sa tym ani nezaoberat, lebo cloveka to zbytocne len vycerpava:-/

martina555

alz-bee ...dakujem ti velmi pekne za odpoved lenze moj priatel s nikym nebol okrem mna a ja som mala byvaleho ale ani on tie bradavice nemal nechapem ako .. mohol ich moj sucastnny partner dostat napr niekde n awc alebo aj neako inak ako odomna ? asi to je tak ze ja aj moj byvaly sme ten vyrus mali ale sa nam bradavice neprejavili az mojmu sucastnemu mozno mal slabsiu imunitu.v kazdom pripade ja s tym sucastnym spavam vyse roka a bradavice sa mu prejavili pred 4-5mesiacmi a do teraz sme pohlavne zili a ja ich nemam no bol u koznej vypalila mu ich ale nie vsetky .. holi sa poviem mu aby sa neholil .. no vies mi vysvetlit ako je mozne ze ich chytil odomna (sice ja nemam kondylomy) az pomaly po roku ? moze byt z etiez mal v sebe ten vyrus a teraz m aoslabenu imunitu tak sa mu prejavili ? dakujem za tvoj cas