Palmer´s cocoa butter formula

jeenifeer

ak ma niekto zaujem, mam k odberu COCOA BUTER FORMULA s vitaminom E....100g za sumu 5eur kus!!!!! viac kusov k odberu..cena v lekarni za kus je 12eur!!!!!!! samozrejme nove a v zaruke!!!!piste na mail: jeenifeerka@gmail.com

kakavka

Ahoj, ja ti poradím lebo ho používam aj ja. Dal sa kúpiť v Metre no ja som ho tam nevedela nájsť ale kupujem ho v Rakúsku v špeci obchodoch prosi

wikush

vitamin e? neviem to povedat s istotou, lebo prechadzam teraz zmenami a kvalitu stri {na prsiach} mohli ovplyvnit aj doplnky co berem na rast prs a vyrovnanie hormonalnej rovnovahy.. ale zda sa mi ze ano, ze strie su teraz menej viditelne, na jazvy po znamienkach to zabralo urcite - rychlo sa zahojili a skoro ich ani nevidno a aj na mnoho inych veci je vitamin e olej dobry, ale je samozrejme aj drahsi.. a to si ho poctivo natieram uz skoro styri mesiace dvakrat denne

wikush

no na strie som od nich pouzivala scar serum, ten lepkavy olejcek s vitaminom e, ale nepomohlo, tak som si kupila cisty vitamin e olej a tym sa natieram

kakavka

ja som mysela konkretne tie vyrobky na strie

to som este nepocula ze upchava pory, ale pravda ze kazdy ma inu pokozku a inak reaguje...

wikush

ak myslis telove mlieko, sice vonia na spapanie ako kakafko, ale ked sa s nim natieram castejsie, tak upchava pory! a coko mentolovy balzam na pery mi zas az tak nevonia