Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Bon,aj to mi povedal,ze ci by si to tam tak nechal,ked vedel,ze viem vsetky jeho hesla.Alebo by to aspon zmazal.A ja som teda fakt asi paranoik,pretoze vzdy hladam vo vsetkom to zle.Aspon co sa tyka takychto veci.Ale ked ja sa uz bojim po skusenostiach.

darika

Sak to som aj ja povedala,ze ziadny normalny chlap by nevysiel s pravdou von,ze by bol hlupy,pokial by islo o spas.Chlap,ktory ma rodinu,si moze spravit ulet,niekedy taky ulet trva den,niekedy az roky.Kym sa mu na to nepride.On mi na to,ci je normalne milovat niekoho,koho 16 rokov nevidel a vlastne ani nie je nablizku,takze sa ani neda s nim spojit.Ja mu na to,ze zalubit sa da aj cez internet.A on,ze ale nie hned na prvy den po par chatoch.

bon

darika, podla mna hovori pravdu, ja som mala aspon ten pocit, ak by chcel zmenil by si heslo, alebo aspon minimalne vymazal tie spravy, ked uz chce byt niekto neverny, tak to robi poriadne......., ja by som to tak nechala, aj ked ja si pripadam ako naivna hus, ale je to tazke, a podla mna ak by ta uz nechcel tak by ta nechal tak, podla mna fakt len zartoval, nemal to robit, ale ani ty si mu tam nemala liezt....., u nas to vzy doapdlo takto ak som sa naburala priatelovi do pokecu, vzdy z toho bola hadka, a vsetko uplne inak ako som si ja predstavovala....., a ten moj klamat fakt nevie...., myslim ze si tak trocha paranoidna co sa tohto tyka....., aj ked necudujem sa ti....

sway

dari ale vies o tom,ze sa ani nikdy nedozvies,ze co sa naozaj stalo?Ja som tu pisala,co sa mi stalo na zaciatku vztahu,ze doteraz nepoznam pravdu,lebo heslo chlapov je zatlkat zatlkat a este raz zatlkat..

darika

Boze Sway,ty vzdy napises to,co mam ja na jazyku.Takto nejak by som to asi napisala aj ja keby ten prispevok bol od niektorej z vas.Ale ked sa to tyka mna...tak si myslim,ze zrovna u mna je to ine.Ja ked som vam to tu pisala,este som poriadne nevedela,lebo tam islo len o vysvetlenie cez sms.Medzitym ako som napisala,zrazu pisal,ze je na ceste a to mal prist az na druhy den.Az vtedy zacala konfrontacia.Ja uz asi fakt starnem a preto nedokazem pochopit veci,ktore su teraz mozno normalnejsie ako boli kedysi.Lenze kedysi neboli mobili,ani pocitace.Boli,ale zo 100 ludi ich malo 5.Takze sa nedalo rypat partnerom do sukromia a vsetko islo normalne az kym...sa nieco nestalo co sme mohli len vidiet.

sway

Ja tieto veci tiez neznasam,ked viem,ze priatel nieco taji alebo ma klame.A nechcem byt za jlupanu.Ale v tomto pripade si ja myslim,ze sa mozes zasmiat..Ja som myslela,ze robil ovela horsie veci.

darika

Ja viem,ze som nemala.Nenavidim sa za to,pretoze ked sa take nieco robi,tam je nedovera.A ja som fakt verila,len...Urobila som hlupost a ako on povedal,keby som to neotvorila,vsetko by islo ako kedysi a nic by nebolo ine.Kym som bola doma a on tu,stale nam pisal,ze mu chybame,ze sa z toho ide zblaznit,uz aby sme boli tu.Ja neviem.Mam byt ta naivka,ktora zase uveri niecomu,co jej chlap nabulikal(ak je to naozaj ako si myslim),alebo sa mam nad tym zasmiat a ist dalej?To su stale otazky co si davam.