anorexia

cokoladka898

moj mozog teraz rozmysla trosku inak. chcem byt stihla, pripadam si trosku pribratejsie aj ked moje bmi je 22.ked vidim ostatnych aky su stihli aj ja taka chcem byt a dokazem pre to spravit cokolvek. teraz mam aj daco s tym zaludkom tak mi ani tak nechuti tak mam vyhodu trochu. ale asi rozmyslam choro.

kaktuska

Tak povedz doktorom o tomto probleme tak ci tak by ti pri ppp pomahal psycholog, tak snad to dokazu aj tito. Nejedenim neschudnes iba stratis svalovu hmotu a vyzivu co ta oslabi a sposobi ti velke problemy, skus sa viac hybat a jest 5krat denne ale mensie mnozstva, po 19. uz nejedz. Ale urcite nehladuj, pri tvojej liecbe by to s tebou islo strasne rychlo dolu vodou. A to ze ti hovoria ze si pribrala ber jednym uchom dnu druhym von, ked sa doliecis mozes zacat vela sportovat a rychlo schudnes a spevnies.

cokoladka898

momentalne som v nemocnici na psychiatrii kvoli schize. nejem preto ze mi nechuti ale aj preto ze nechcem pribrat. niektori ludia mivravia ze ako som pribrala a tak a to ma stve.....

kaktuska

Moze to byt psychicke ale moze to mat aj zdravotnu pricinu. Zbehni za obvodnym pripadne za gastroenterologom nech ti zisti pricinu nechutenstva. Ked budes malo jest stratis okrem ineho vela vitaminov, co sposobi vypadky menzesu, lamanie nechtov, rednutie kosti, vypadavanie vlasov atd. Nehovoriac o tom ze ti z toho moze prist zle ak budes dlhodobo radikalne nejest.Nemyslim si ze si anorekticka a nechutenstvo moze mat mnoho pricin. Nemas nejake velke stresy alebo zle nalady v poslednej dobe?