Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

Macko_28

Dobry den, chcel by som sa podelit o moju skusenost so psoriazou ktorou trpim cca 10 rokov, pravidelne chodim ku koznemu lekarovi a pravidelne s malou obmenou tie iste maste a vysledok ziaden :(
Az teraz mi moja nova kolegyna v praci poradila SKIN-CAP, je to spray, aj sampon, nehradi ho ziadna poistovna, ale po 3 tyzdnoch nemam po psoriaze ziadne znamky. (ja som pouzival len spray) Cena jedneho 200 ml spreju je cca 35,-€, ale niektore lekarne ho maju aj za 45,-€ takze je asi dobre sa informovat co kde stoji, pre niektorych ludi je to dost penazi.

TinaM

Mam psoriazu vo vlasoch, lekarka mi predpisala locoid 0,1%-cize mast. Velmi mi pomaha, ale ma to jeden hacik. To,ze od masti su mastne vlasy, to je pochopitelne.Problem vsak je, ze ani po 10-tich umytiach vlasov sa mi neodmastia a takto sa existovat neda. Neviete mi poradit, cim si vlasy umyvat,aby sa odmastili, ale aby som si nepodrazdila pokozku?

steparik

Z Maroka nosim znamym arganovy olej a mam len dobre referencie nan. Nakolko ho nosievam len 3/4 roka, neviem 100% povedat, ci lieci dlhodobo, ale na 1000% zmiernuje priznaky.

Magy

ericaalex - mozno sa budem opakovat, ale spytam sa: skusala si dlhodobo uzivat Nizoral?
Je to sice sampon, ale podstatna je jeho aktivna zlozka, ketokonazol. na slovensku bohuzial mydlo Canzol nie je mozne kupit.

ericaalex

ahojte vsetci...
ja mam psoriazu uz niekolko rokov, uz to pomaly ani nesledujem... na laktoch a kolenach a hrozne svrbi. v zime to bolo lepsie, ale akonahle sa oteplilo, je to tu opat. ku koznej s tym uz nechodim, aj tak to nepomaha...uvadza sa tu kadeco, od saratice, cez biorezonanciu a detoxikacie. mlieko nepijem, ale jogurty mam rada. viete mi poradit, ci sa musim aj tych zbavit? maso tiez nejem, som vegetarianka uz roky. uzivam len vitaminy, mineraly a zacala som pit acai berry na detoxikaciu organizmu. skusala som aj 99% aloe vera mast, pouzivam mydlo z mrtveho mora, ale nic. ak viete niekto nieco, poradte....dakujem krasne

simka111

ved skuste brať trstinovu melasu aj vnutorne aj navonok.... ale nikto tomu asi neveri, nechapem... ved za vyskusanie to stooji :)

spido171

Ahoj neviem ako vám ale mne bioharmonia vôbec nepomohla nechcem tym povedať že to nemôže pomôcť vám skusiť môžete pozeral som pár prispevkov a nevidel som nikde stranku.www.bioharmonia.sk ak vám to pomôže budem rad pa.