doživotná epilácia lasrom

mirka 23

Ja som bola s hornou perou a mňa to vôbec nebolelo. A vôbec nie je pravda, že to boli viac ako vosk. Ja som mala len slabé začervenanie asi 2 hodiny, potom nič. Ak mate peniaze, tak je to super.

kamcatko

ja som laser absolvovala pred 3 rokmi a som velmi spokojna. samozrejme nie je to uplne 100% ale lekarka bola mila, bolest sa da vydrzat a vysledok stoji za to. urcite to z 95 % odstrani co treba. okrem toho pocas leta maju rozne akcie, napr. za cenu noh si mozete dat laser aj na podpazusie a pod.

mimka34

Ja som bola na depilacii laserom a som nadpriemerne spokojna, trosku to boli a koza je po zakrokoch trosku citliva ale len 2 dni a potom je vsetko v pohode, vysledok za to stoji. Ale aby ste neboli prekvapene, vysledok nie je trvaly a po 5 rokoch treba depilaciu opakovat, ale nemalo by to byt az v takom rozsahu.Je tiez dolezite si vybrat vhodne centrum, pocula som aj o takych kde sa zakaznicky dost stazovali.

delphia

zrejme mate na mysli trvalu epilaciu. ak ano, tak urcite doporucujem laser. a ten najdete v specializovanych laserovych centrach a pracuje s nimi zdravotnicky personal.
urcite nie kozmeticka!!!! tie mozu pracovat s IPL svetlom(intenzivne pulzne svetlo), ale to zdaleka nie je take ucinne ako diodovy laser.
laser nici jedine ochlpenie ktore obsahuje farbivo- teda nie je blond, alebo sive. opakovani je potrebnych tak 4-8. zavisi od oblasti, farby a hustoty ochlpenia. ak mate zaujem, viem vam v Ke a v Ba zabezpecit 5% zlavu z ceny za kazdy vykon.

misiiiii

no ja som na tom nebola, ale tiez sa chystam, no viem o tom len to ze je to viacej bolestive ako depilacia voskom, nakolko citis kazdy chlpok, a boli to dlhsie,,,na tie epilacie musis ist aspon 3x, ale to ti povie kozmeticka,,,tak ako aj cenu, pokial viem pohybuje sa to od 3tis. do 5-6tis. podla toho kde,, a ake mas chlpky,,,