Otrasna plet

Príspevok v téme: Otrasna plet
majuska125

Ahojte chcem sa was oyptat na vsetky rady,co wam pomohlo zlepsit stav pleti,do 12rokov krasne pekna plet nic prisla puberta zacali najprv cierne bodky ale potom pupaky no strasne nieco tak som celu zakladku chodila s tym najmastnejsim ksichtom a s korektorom,ale hrozny bol pohlad na mna:(,potom an strednej sa to tak zhorsilo,ze to bola katastrofa tak som sla ku koznej pouzivala som diferine,zinyerit,isotrexin toto wsetko na mne testowala moc nepomahalo dala skinoren to uz bolo lepsie,ale stale som mala na sebe kila make-upow ale presla som aspon k tym lahsim a teraz sa to zmiernilo ale stale to mam na nose uhry,na brade cervene fliaciky a to aj nad hornou perou na jednej strane zmenila som aj koznu tak mi predpisala differine,berem uz 3 mesiace uplne vyliecenie nenastalo,ale zlepsenie podla mna ano.Ja som uz zufala,s takymto fejsom ma nikto nechce:(otrasne sa lesknem navyse vyzeram ako semafor no otras,chcela by som nieco an cistenie vyskusat alebo newiem co nieco co by mi zlepsilo stav pleti,dalej som citala ze treba vela pit od zajtra si idem dat na to pozor v skole vypijem 1,5l vody a potom po skole,asi sa aj objednam ku kozmeticke nech mi vycisti plet,a kupim si daky zinok a vitaminy a a daky caj na vyrazky ze vraj je dobry:)lebo fakt ja nemam ani vyrazky,len take jazvycky cervene alebo fliaciky a je toho wela a vyzeram ako bodkowana princezna s otrasnou pletou:(
--------------------
Článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Článok na tému "Akné a mlieko" www.zdravie.sk
Poradňa "Akné" www.zdravie.sk

majuska125

no uz som nasla a dakujem za web aj o tych bylinkach som si nasla ze prhlava je velmi dobra na plet a aj rumacek kamilkovy,ale to sa ma asi potierat ty plet nie?ci aj pit to ma taky isty vyznam?no kupim si to som zvedava

[zruseny12]

tak skus v lekarni...alebo su aj taky ludia,BYLINKARY,co predpisuju bylinky...
ale ak mas moznost si sama natrhat,tak by bolo najlepsie...

majuska125

no ja som z bb mame u nas cajovnu:Dale to take de si chodia poisediet ludia piju caj,vodna fajka a tak ale o tom zeby si bylinky dali kupit asi nie

[zruseny12]

staci ak si do googla das CAJOVNA-a odkial si...a tam sa ti ukazu nejake stranky...
aj v lekarni by sa urcite nejake bylinky dali kupit...

[zruseny12]

MAJUSKA
mozno existuju CAJOVNE...ja na vsetko chodim pod les...
inak V ZILINE,je nejaka cajovna,len neviem odkial ty si.../raz to tu spominala mariaj tusim na teme OTAZKY PRE RNG/

majuska125

dakujem za rady,podla mna ta stranka o bilinnkach je super,naco kupowat aj na vlasy drahe masky a vselijake pripravky aj na plet,to je len plno chemie,najlepsie su prirodne fakt weci,llen newiem kde tie bylinky dostanem?zihlavu si este ako tak natrham dade,ale ostatne neexistuje daky obchod alebo nieco z kade by som mohla jednotlive bylinky kupit?:D

majuska125

som pozerala ten acnecon,len nnewiem ci je to az take silne a zabrie to kazdemu?a zbavi ma to mojich problemow,to je to ze moze to zmiernit ale ja potrebujem uplne odstranenie,lebo zas nemam to az take hrozne teraz nemam ani jednu vyrazku napriklad,ale aj tak mam otrasnu plet,nechcem zbytocne vyhadzovat peniaze

majuska125

a newiete kolko ten laser stoji?lebo ja som mala spoluziacku co mala strasnu plet a chodila na laser do nemocnice ale jej to asi poistovna preplacala,lebo mala uplne najhorsie akne ake som videla take uzly na licach,ja potrebujem sa len zbavit zacervenanych miest a ciernych bodiek na nose uz s tym newiem zit:(som zufala,3kila make upu vyzeram strasne nikto ma ani nechce:(

majuska125

inac toto akne,alebo taketo mi nestastnicky co trpi vselijakymi vyjavmi na ansej tvari je take neprijemnee:(ako fakt,kozna ked nieco predpise tak to len zmierni,ale nidky mi to uplne neodstrani aj uhry na nose,a take zacervenane miesta,z lekarne veci newiem ci by mi pomohli,aj vselijake kremy masticky,ked ich je na trhu milioon tak ake mam wediet este aj ktora znacka mi pomoze:(hrozne too,a niekto zas tvrdi ze akne je z vnutra treba precistit organizmus tak ja uz naozaj newjem a niekde pisu ze strava neovplyvnuje akne