Vybrali mi mandle. Lieky proti bolesti nezaberaju

Príspevok v téme: Vybrali mi mandle. Lieky proti bolesti nezaberaju
Optimista_dozaista

Zdravim. dnes ma pustili z nemocnice. je to siesty den po vybrati mandiel z hrdla. proti bolestiam beriem kvapky Novalgin a striedam ich s tabletkami Voltaren, ktore sa rozpustaju vo vode. V nemocnici som dostavala aj cipky. Posledne dva dni mi nic z toho ale bolesti takmer vobec netlmi. Som rada, ked ma pri najväcsom zachvate prestanu boliet aspon usi a hrdlo sa uvolni aspon tak, ze vpijem dva pohare vody. Som znicena. V nemocnici mi nechceli verit, ze mi lieky nezaberaju. Viete mi daco poradit? Dakujem. Fakt trpim jak zviera.

Optimista_dozaista

Nie, mne to vyberali v Berline. Fakt sa starali, davali mi vsetko mozne, samozrejme v urcitych intervaloch. Jedny tabletky mi prestali davat, lebo som z nich vracala. Algifen mi nedali, to mi tuto na fore bolo poradene. To len aby nedoslo k nedorozumeniu. : ) To, co mi dalo na doma,mi v nemocnici styri dni pomahalo, a zrazu nic. najmä v noci. viem, ze su bolesti, ktore su znesitelne. A zniesla som uz naozaj strasne, ked mi opuchli cele dasna, hrdlo, jazyk, boleli ma usi aj lica. No dostavili sa mi uz bolesti, ktore mi sposobuju triasku na celom tele, slabost, spanok som si mohla vyhodit z hlavy, napinalo ma na vracanie, skratka smrt. Dala som si uz spominane medikamenty, ucinok sa dostavil velmi oneskorene, bol nepatrny a kratkodoby. bolo mi povedane, ze su pacienti, ktori skratka musia prejst takouto blbou fazou. Dobre, zatnem zuby, znesiem to, ale rada by som aspon tri hodiny spala.

bon

nechapem algifen je dost silny, ako mne stacil na to aby som sa najedla....vybratie mandli uplne aj tak neztlmis, je to rana ktora potrebuje zahojit a da sa to vydrzat

nechapemtovo

Algifen som brala pri menstruacnych bolestiach... Cudujem sa, ze ti dali LEN Algifen po vybrati mandli, mali dat silnejsie...Ale na Slovensku nie je zvykom tlmit pacientovi bolest, vsak ano. Ludia sa vytesuju, ked dostanu pri vrtani zubov injekciu...

bon

mne hned pri nastupe do nemocnice kazali kupit algifen kavpky, aj ked zeny pri mne jedli aj kopu tabletiek, ja som nevedela ani hltat....a kloktaj si tiez hrdlo, neviem cim som si ho kloktala, alen bol to nejaky bilinkovy caj, popytaj sa v lekarni, pomaha to, a hojenie zaleezi aj od toho, kolko budes jest a aj kloktat, ono sa to pomaly bude tym jedlom odlupovat alebo co, mne to takto vysvetlili, ze aj ked to boli, tak treba jest, a ten algifen si urcite daj, len to velmi nekombinuj,a hlavne neprekombinuj....radsej si lahni spat, aby si bolest necitila, ja osm to tak robila, a mna to bolelo tak velmi asi 2 tyzdne, potom este nejaky tyzden ucho ( mne brali len jednu mandlu )a potom som dostala na dalsie 2 tyzdne silny zapal hrdla, ale tak prezila som...

Optimista_dozaista

bon, dakujem ti moc. pamätas si, po kolkych dnoch od op bolesti uplne presli? mne jedna sestricka povedala, ze jej konkretne po desiatich dnoch. Vraj je to vec individualna, ale ze 10 dni je bezna doba. tomu chcem verit. Algifen kvapky mam cirou nahodou pri sebe, moja mama mi ich poslala do zahranicia po otcovi, ked som mala ladvinovy zapal a nebola som este poistena. Je to zazracna vec. Vravis teda, ze pomozu aj pri pooperacnom hojeni hrdla? skusim to

bon

a na uci skus ten taky vankus co das do elektriny a hreje, normalne na tom spi, alebo si zohrej sol, daj ju do ponozky a priloz si to tam kde ta to boli..., mne aj to zaberalo...

bon

ja som brala algifen kvapky, ale tusim su len na predpis, akurat v nemocnici ich predavali len tak....., a tiez zaberali len na dobu co som sa najedla a koniec, potom to bolelo dalej....