Spermie štípu?!

Saša18

no práveže ja som bola dosť vlhka...až moc... takže by to nemalo byt preto že som bola sucha abo dačo take...

tip

Sasa, moze ta napr. vo vnutri poranit, ak si nebola dost vlhka a vznikne nejaka ranka, ktora moze stipat. Ale niekedy si aj ja myslim, ze spermie stipu, mozno to zavisi aj od stravy. Aj mne sa to niekedy stava, ze to stipe 30 minut alebo aj hodinu, ale ked som bola u doktorky, tak nastastie nezistila ziadnu infekciu.

saska18

sak keby pridem dr a poviem mu problem on už neuvidi tu moju reakciu tam dolu pretože to po pol hodke prejde a ja by som predpokladam sla dr na druhy den takže by nic nezbadal..no budem muset navstivit dr lebo mi to vrta v hlave čo to je...

akoze ja tu pol hodinu prežijem nie je to až take neznesitelne...

len mi to neda pokoj ze čo to moze byt...

Optimista_dozaista

nemusis byt alergicka. mozno mas zapal v posve v prvych stadiach a az pri kontakte so spermiami sa to ukaze stipanim. u mna to je castejsie tak. skus antimykotika a par dni zölibat (:D) a skus presvedcit aj frajera, aby sa aj on chvilku natieral na intimnych partiach a hadam ti to prejde. aj mna sem-tam stipu, ale hovorim- je to prejav, ze ja nemam nieco v poriadku. zelam skore vyriesenie hlavolamu a vela dobreho sexu bez stipania. :D

zuzuzuz

aj mne sa to stalo ked som zacala brat tabletky,,, napr. mna to stipe ked dlhse spolu nespime,,,teraz uz pohoda ked to mavaeme viac menej pravidelne ,,ale preco to tak je to ti neviem povedat

saska18

myslite ze je to ta alergia? a ze by sama presla po hodine??? bo jak som citala aj co mi naslo v googli ze nekere to stipe aj 2 dni...mna len hodinu a potom pohoda... ako sa to da liečit? neevým co robit kks sak furt beham na gyndu už jak na klavir furt s volacim...tabletky hento toto...vysadit a blbosti a zas tam pojdem..kks..