chce ma len pre prachy...

Príspevok v téme: chce ma len pre prachy...
mobo

Som vyzorovo normalny mlady muz, VŠ , celkom pekny, postavou normalny skor vysportovana, lebo som dost aktivny a staram sa o seba, mam 28 a penazi kolko snad ani nedokazem minut, ona 24 zena mojich snov. No a problem je v tom ze som si isty ze je so mnou len koli peniazom, no ja ju tak strasne milujem ze som jej schopny vsetko odpustit. Raz som ju nacapal na oslave mojich menin ako si odskocila do kuchyne s jednym typkom na fajku, no odpustil som jej bo ju strasne lubim, milujem no proste som z nej na mako. Mal som predtym vela zien no vzdy to bolo len take fyzicke, ale toto je nieco uplne ine... som s toho proste hotovy, uz 1000x som ju chcel nechat, ale nemozem to spravit lebo ju neskutocne milujem.. poradte.

mobo

Je to tazke. Sme spolu uz viac ako dva roky. Pred tou "oslavou" to bolo uplne uzasne a nemal som najmensie podozrenie, myslel som si ze sme spriaznene duse. Tie zle veci som si zacal vsimat a uvedomovat az od tej osudovej "oslavy".. niekedy v aprily.. Najhorsie je ze som na nu uplne naviazany.. ja na nu!! ..ale trosku inac ako ona na mna.. rozpravali sme sa o niektorych veciach, nie priamo o peniazoch a mam pocit, ze sa chce napravit, ale mam jej verit ak ma predtym tak klamala?? nehra zasa len dokonale divadielko? ked najhorsie je, ze srdce jej chce verit, ale rozum mi hovori nieco ine....... a k dobrej vile, prasule som si zarobil sam, ale bez zaciatocnej pomoci a velkeho kapitalu co mi pozical otec by to neslo....

Sara1

Mobo, prepáč, ale mal by si v prvom rade zapracovať na uvedomení si vlastnej hodnoty a zdvihnutí vlastného sebavedomia a úcty k sebe samému. Ak totiž napíšeš, že "dievča tvojich snov" ťa pokojne podvedie na oslave tvojich menín, a ty ju miluješ a nechceš opustiť, chyba je v prvom rade v tebe. Tú holku by som kopla do prdele v zlomku sekundy a ty by si mal skúsiť terapeutické sedenie, kde by si mohol nájsť príčinu toho, prečo sa cítiš byť priťahovaný k človeku, ktorému očividne robí dobre ťa ponižovať. Porozmýšľaj nad tým.
A súhlasím s názorom, že o peniazoch sa zmieňuj, až keď máš preverený charakter dievčaťa, s ktorým chodíš.

micaa

Moja "znama" si nabalila prachaca, nastahovala sa k nemu, popritom si to uzivala s kazdym v praci... jednoducho dievca pre vsetko...
Nechala si kupovat veci, byvala zadarmo, nechala si zaplatit silikony a potom si odcupitala k este bohatsiemu...
Citala som si vsetky prispevky, jednoznacne ti odporucam poslat ju co najskor kade lahsie...
A ked raz budes chciet mat normalny vztah, nedavaj hned najavo ako si na tom financne. Myslim ze taku zlatokopku mozno poznat aj na pohlad... Vela stastia...

schelby

mobo, neverim, ze moze byt zenou tvojich snov, pretoze zena tvojich snov by ta urcite nepodvadzala. Necitala som ostatne prispevky, ale nedokazem pochopit ako moze byt niekto s niekym len za peniaze. Vidis, ja som mala prachateho priatela a vzdy islo 3/4 vyplaty jemu na darceky a somariny a ja som si radsej nekupila nic, len aby mal on,aj ked by si to on mohol smahom ruky dovolit,ale takto som si ho rozmaznavala az nakoniec si to teraz vycitam aka som bola hlupa. Ona to uz berie ako samozrejmost, ze od teba co chce to ma. Na tvojom mieste by som razne zakrocila. Ved preco by raz za cas nemohla aj ona napriklad zaplatit kavu, nieco ti kupit? Ved nie si redsa jej banka. Otvor oci,lebo ta iba vycicia a nakoniec sa budes len trapit. To ze si sem napisal znaci, ze nie si v tom vztahu spokojny. Ale rozhodnutie musis urobit sam a hlavne sam pre seba. Vies kolko beha po svete zien, ktore ta budu milovat aj bez tvojich penazi?

jankapo

Mobo...to Ti verím a viem ťa pochopiť a tiež som v tom tak nejako ako Ty tiež si myslím že môj ma chce len kvôli peniazom

KritinaK

Ach Mobo... Vies aky je rozdiel,ked vo vzathu vladne laska a nie peniaze? V mojom okoli vladne tiez toto. Baby,ktore idu len na peniaze-hrozne. Poznam dva pary s tymto pripadom.
1.aj on aj ona maju radi len peniaze,preto spolu dobre vychadzaju. Myslia si,ze to je najdolezitejsie na svete. Nemaju radi nikoho,ani priatelov(ozajstnych)nemaju.
2.On mily,ona len na peniaze. On inteligentny vysokoskolak,ona sa len robila mudrou.Podvadzala ho,on stale odpustal. Trvalo to 9rokov,potom sa spamätal.Na stastie nemali deti. Ona stale chcela svadbu,dieta,on ale vahal,citil,ze to neni ono a spravil dobre. Jemu to trvalo asi 4-5 mesiacov kym sa z toho dostal. Teraz je stastne zenaty,maju dieta a ver mi,stal sa z neho celkom iny clovek.
Peniaze nie su vsetko.
Vies ja stale hovorim: radsej trp pol roka ako cely zivot!!!

zjuzjika

mobo a takyto vztah sa ti paci? co ti dava? nic... vyhuluje druheho na tvojej oslave a ty hlupak jej to odpustis...ved maj svoju hrdost a vykasli sa na nu.... ved mas dost roov, na to aby si vedl co je a nie je pre teba odbre a toto nie je dobre...hladaj si taku ktora si ta bude vazit kvoli tomu aky si a nie kvoli peniazom.... takze zapoj rozum a opusti ju...a co jej opustis nabuduce? sex s niekym cudzim v tvojej posteli a za tvoje prachy?

sandria

typické ženy som tiež žena ale poviem si svoj názor. Treba prekonať srdce rozumom a tým to vyriešiš bude to bolieť ale čas je najlepší liek na všetko

dell

Na fajku? Hulit travu, alebo typka?
Ja svoju priatelku tiez neskutocne milujem, ale keby dom ju nacapal s inym vtakom v hube, asi by som jej klepol tak po sanke, ze by jej tam ten vtak ostal. Jedna vec je milovat a druha je mat svoju hrdost. Ja by som to neprekusol, uz len s principu... cudzi vtak v ustach mojej zeny... kurna to sa aj da odpustit? este k tomu na mojej oslave? A potom by veselo prisla za tebou a dala ti pusu... to je moc...

ellyy

ak ti mam pravdu povedat TAK SA SPAMäTAJ!!!!!!! STAZUJES SA TU A CO ROBIS TY??? VSETKO JEJ ODPUSTAS, tak sa potom nestazuj, mozes si za to sam!!! sorry za moju uprimnost, ale podla mna jedine co na nej vidis je asi len fyzicka krasa a nic viac...ako ju mozes lubit potom co ona si uziva s inymi??? sak strapnujes sam seba, nechavas ju nech si s tebou robi co chce, kde mas svoju hrdost...???? ked si ju uz 1000x chcel opustit zrejme tam je nejaky vazny dovod preco ale nieco ti v tom brani a viem aj co bojis sa toho ze ta nikto nebude chciet alebo ostanes sam, lebo si myslis ze uz nikdy taku nenajdes...ale urcite najdes ovela lepsiu ako ju, chces zenu na cely zivot ktoru ty budes milovat, ale ona teba nie?? a bude si vzdy hladat nahradu za teba len bude minat tvoje prachy a ty jej budes ukradnuty??? mal by si jej dat zbohom...a najst si normalny vztah a to ze ta chcu zeny len kvoli peniazom tak zrejme robis niekde chybu...mal by si si ujasnit co vlastne chces a koho chces. Ak chces zenu ktora ta bude lubit a milovat ale nie kvoli peniazom tak rozhodne by si jej na zaciatku vztahu nemal povedat kolko zarabas alebo kolko mas penazi...a stanovit jasne pravidla...nieco ti poviem co mi raz mamka povedala a ja som skoro odpadla ked mi toto povedala co jej studentky rozpravali ked mala s nimi hodinu...jedna studentka jej povedala ze mne moja mama vzdy hovorila ze nie je dolezite v akej posteli si sa narodila ale do akej skocis...tak to hovori asi za vsetko a ta tvoja patri k nim...prepaaaaac