antikoncepcia

queen.emka21

mayla810: urcite NIE!
aspon co ja viem, ked balenie neodberies hod ho do kosa. neber ho znova. zacni s novym
no pre istotu brnkni lekarovi, v tom ti aj sestricka poradi

mayla 810

dobrý deň mohli by ste mi prosim poradiť? uživam antikoncepciu už dlhšie ale teraz sa mi stalo že som nedouživala balenie a došla mi menštruacia. Myslite že mam douživať načate balenie?

queen.emka21

no kocky maju pravdu ak ta prehnalo, mala by si sa chranit inym sposobom, ale skor skus zavolat lekarovi, on je odornik. no podla mojich skusenosti bud maju na teba zly vplyv a treba ich zmenit, alebo slo o uplne iny problem, co s tabletkami nesuvisi. tak sa pre istotu chran aj inak aby si bola kludna

severanka

fúúúha sisa72: a to kde si sa dočítala takéto "namakané" informácie? ? ? kks, neznášam keď sem ľudia píšu zavádzajúce informácie...

dancaBB

sisa nehovoris pravdu...podla teba zaludok a creva a analny otvor nie su spojene? ved sa jej mohlo stat ze sa jej ta tabletka nevstrebala, a vysla z nej...hnacka vacsinou precisti skoro cele creva..o to ide...

jahodka do 3 hodin ak ta prezenie alebo mas hnacku tak by si si mala dat hned dalsiu tabletku....tym sa ti skrati cyklus o 1 den
ak si ju nedas a das si az dalsiu nasledujuci den, tak by si sa mala tyzden chranit kondomom, pre istotu

anoviem

ani hnacky niesu dobre, lebo pri hnacke sa ti nestihnu v crevach vstrebat latky do tela...cize iste riziko je... prehnalo ta len raz??

sisa72

a čo ked ta prehnalo, ved antikoncepcia ide cez žaludok nie ceź zadok... nič sa nedeje.. len vtedy by bol problém keby si tabletku do pol hodiny vyvracala...