Psychiatri - pomohli vam?

Príspevok v téme: Psychiatri - pomohli vam?
fobicka

Chcem sa spytat, ci niekomu pomohol psychiater. Ale konkretne. Hoci aj liekmi, ak to bolo nevyhnutne. Ja mam zatial skusenosti len s psychologmi a poviem vam, nic moc... Vyrozpravat sa mi nerata, lebo tymto sa moje problemy nevyriesia. Chystam sa k psychiatrovi s vierou, ze mi pomoze. Trpim socialnou fobiou, depresiami a panickou poruchou. Nebolo to takto vzdy, vyhrotilo sa to pred par tyzdnami, odkedy nechodievam vobec von a chcem s tym uz nieco urobit. Nechcem oblbovaky, ale lieky, ktore skutocne pomozu. Tak co, pomohli vam psychiatri?

schizofrenik

Pride prvy schizofrenik na zem a zacne rozpravat vsetci pocuju bludy a myslia si ze je blazon zacnu opakovat a svet dostane rec...Pride na zem druhy schizofrenik mojzis pocuje v hlave hlas boha a ma halucionaciu vidi kralovstvo nebeske vsetkym to povie a svet dostane boha vieru a nabozenstvo ...Pride na svet treti schizofrenik nostradamus predpovie buducnost ktora sa naozaj stane vsetci pochopia ze mozog sa vyvija a je schopny vsetkeho len psychiatri nie zacnu do nich pchat lieky alebo im vypracu hlavu elektrosokmi ...jeden schizofrenik sa naserie a spacha sebevrazdu pride do neba a pyta sa boha naco ma posielas na zem ked ja im len davam a oni ma terorizuju boh sa usmeje a povie uz ta tam neposlem nech si ludia poradia sami:)

zdravy

Mne psychiater pomohol som v podstate az na male zaseky v pohode. A reci, ze su psychiatri kokoti su kokotiny. Ako povedal moj psychos, ak ak ja nepomozem, tak uz iba boh.

a be ce de

@ nedôverčivý: pri psichiatričke som ešte nebol, má dovolenku, no som objednaný a očakávam, že dostanem lieky. Dokument som si síce nepozrel celý, ale čo myslíš pod pojmom "iný alternatívny spôsob"?

Nedôverčivý

Vážení.
Pozrite si ako to vo svete psychiatrie funguje a potom sa radšej pokúste dostať z problémov iným alternatívnym spôsobom.
www.cez-okno.net

Axd

Prva psychitricka bola sice uznavana, ale nic mi poriadne nevysvetlila, predpisala nejake lieky (oblbovaky), ktore som uzivala len kratko. Ta mi nepomohla. Potom som zasla za inym psychiatrom a ten mi pomohol, predpisal mi adekvatnu liecbu,navrhol psychoterapiu, ktora bola uspesna. Ide o to, najst si dobreho lekara a spolupracovat.

DDaNA

Barbora, najprv si nájdi niektorého psychiatra podľa zoznamu, potom mu zavolaj, aj tak sú niekde čakacie doby a povie Ti, či potrebuje, alebo nepotrebuje vymený lístok.

barborapolkova

môžem sa opýtat? ked chcem íst psychiatrovi tam sa musim nejako objednať alebo musím ist prve svojej lekárke alebo ako to funguje poradíte mi prosím ?

barbora.p

môžem sa opýtat? ked chcem íst psychiatrovi tam sa musim nejako objednať alebo musím ist prve svojej lekárke alebo ako to funguje poradíte mi prosím ?