Čo všetko urobí chlap/chalan pre sex?

Príspevok v téme: Čo všetko urobí chlap/chalan pre sex?
Kika:)

Je možné, že vám bude tvrdit, že vás miluje, že vás zbožnuje, že je najštastnejší na svete, že počká aj mesiace, aby ste sa sním po čase vyspali?Teraz myslím skvor takých 16-17 ročných chalanov, alebo aj starších...?Sú schopný tak dlho vymáhat sex?Či ked im normálne poviem počkaj, a oni ochotne prikývnu, a dajme tomu čakajú pár mesiacov, Možem si byť istá, že niesú so mnou iba na sex?
Mám isté pochybnosti...Dakujem za príspevky:-P

ShaulaThalit

Dnes uz nikdy nevies, co mozes od pubertiakov, ktori su nadrzani na vsetko co sa hybe a la aj klucovu dierku cakat...
Radsej by som sa riadila rozumom.

niekto

ja osobne by som take nieco nikdy neurobi

ale zober si to tak ze ked to niekto velmi chce ze je ochotni nieco taketo preto urobit tak si najde babu ktora mu da hned pripadne si najde cisto telesny vstah ....
ale ludia su rozny ...

patrickíííí

ahoj :) mno ja mam 17 oktobry 18 .. mam holku ma 15, septempry 16... som s nou od silvestra . cize uz 8 mesaic ideme .. som s nou preto ze ju lubim a vsetko .. maimalne k comu som sa dostal je iba drazdenie klitorisu .. ako si napisala .. ja pockam kym nebue mat 18 .. pretoze skor to enchce :) tak ak je ten chlapec taky ako ja tak je doBre :)

micaa

pises ze na teba netlaci, co je super... to ze sa lubite je zaklad. Sex je o dvoch, cize ak ta ma naozaj rad, bude to vtedy ked si to budete priat obaja.

Kika:)

TÁkže suma-sumárum nič nemám isté....
Okay možno sa nelúbime brutálne najviac na svete, ale lúbime sa...

ramirka

kikka...30 nemam ani ja ale som o nieco starsia a tym som nechcela dehonestovat tvoju lasku, urcite je ale po mesiaci su to prilis silne slova velmi sa lubime len to som tym chcela..a co sa tyka temy vzdy je to velmi individualne a dopredu nikdy nebudes vediet ako sa clovek potom zachova...niekto dokaze cakat "vecnost" ,niekto dava navrhy stale ze uz chce...ak dievca este nechce chalan ktoremu na nej zalezi pocka...a ako sa bude chovat po prvom sexe to ti nezaruci nikto a nic...poznala som ktorym islo len o to jedno...ale aj chalana ktory bol este stokrak lespi po tom...

Kika:)

No a s toho pramení založenie tejto diskusie, chcem aj názory chlapov, a žien či sú naozaj chalani schopný aj tak dlho niekoho dobíjat....Neviem ako sa zmení, ale dfm že nie na dákeho maniaka:D

gabikaaa

KIKA

to ze nemas 30 to nie je problem, to mozes byť len rada, len my staršie to asi nevieme tak vysvetlit, proste by si neverila ako sex tych mužov mení k zlému väčšinu

gabikaaa

kika
praveze ty vies co je lubit iba zaklad je aby si sa velmi nesklamala lebo spravanie muzov sa zmeni po pohlavnom styku, až potom s a menia ich povahy