zakazdym to iste....

Príspevok v téme: zakazdym to iste....
435555

mam 22 a problem uz z mojho hladiska psychicky...mam priatela s ktorym som poriadne sex nemala...ide o to, ze ak sa zacneme maznat,nikdy to neskonci sexom...parkrat sme sice neodolali a vnikol do mna bez ochrany...parkrat hore dole a tym to skoncilo...on sa neurobil a skoncili sme "pre istotu", no a minuly mesiac sa stalo to iste...vnikol do mna bez ochrany, neurobil sa a skoncili sme tak skoro, ze sme v podstate ani nezacali...no a moj problem spociva v tom,ze si stale nahovaram, ze mozem byt tehotna...momentalne u mna nastali nejake zdravotne problemy, kedy som brala aj antibiotika a asi pred 3 tyzdnami som sa vratila zo zahranicia co mi stale nabura moj cyklus...a aby toho nebolo malo, na posve sa mi vytvorili take male ranky, ako ked vam popraska pokozka na perach...no a ja neviem z coho...fakt si len namyslam, alebo mam ozaj nejaky problem, ci azda mozem byt isto tehotna???

oukydouky

A co tak nabuduce pouzit kondom, aby si nemusela mat takeho haluze?...a ked uz ten kondom bude mat, tak sa aj normalne pomilovat, lebo osobne nechapem, ze preco to nikdy nedotiahnete do konca? a este je tu aj Pharmatex, ratanie plodnych a neplodnych dni, prerusovana suloz...no keby ste tieto vsetky metody spolu s kondomom pouzili, tak hadam ani neexistuje, aby si ostala v tom.