podvod...

Príspevok v téme: podvod...
zronená duša

čaute. spravila som strašnu kravinu..podviedla som svojho priatela. dva krat.. triezva, nemôžem sa na nič vyhovoriť... Bolo to v čase, ked sme mali krízu a myslela som si, že už sa rozídeme. Tá kríza netrvala dva týždne alebo mesiac..ale asi 3 mesiace a už som tomu nedávala nádej..Je pravda, že ten sex mi pomohol k tomu, že som zistila, čo chcem a že priatela milujem nadovšetko na svete a nevedela by som existovať pri nikom inom. Povedala som si, všetko zlé je na niečo dobré a aspon už viem, čo chcem a už nikdy nebudem pochybovať. Ale teraz na mna dolahlo svedomie...Ubýja ma to,plačem každú chvílu, kedy nie je so mnou. Nepovedala som mu to. Neviem mu zlomiť to jeho krásne srdiečko a bojím sa, že by mi to nikdy neodpustil. Viem, sa chyby sa pyká a ja si to teraz budem vyčítať do konca života. Chcem len vedieť, čo by ste robili vy..či by ste vyšli s pravdou na javo, alebo to radšej nechali tak..čo bolo bolo, viem čo chcem a bodka. Tieto názory mi medzi sebou strašne kolíšu, neviem sa s tým zmieriť. Nič také som predtým neurobila, to som snad nebola v tej chvíli ani ja ! S priatelom plánujeme spoločnú budúcnosť a neviem, či to nebude odo mna svinstvo, ked mu to nepoviem, ale ja sa strašne bojím, ako zareaguje, už mi nebude nikdy veriť...poradte mi, čo mam robit, aby ma to uplne psychicky nezničilo :(

zronená duša

ale v určitých chvílach mám strašné nutkanie mu to povedať. my si proste v ničom nikdy neklameme , sme k sebe otvorení. strašne ma bolí, že mam pred ním také hnusné klamstvo. ale nedokážem mu to povedať, aj ked som už aj uvažovala, že poviem. nemôžem... :(

zronená duša

Strejdo - dufam, že máš pravdu a časom to prebolí. viem, že na to nikdy nezabudnem a hanbím sa za to, že som si zrovna takto musela dokázať lásku k nemu. asi by to nepochopil, aj keby mu to vysvetlím hocijakým spôsobom...A urobiť to ešte raz? Radšej sa hodím z 8-meho poschodia...

zronená duša

majoranka - tak som to aj mala v pláne. radšej si to vytrpím, než aby som mu ublížila. ale čo mám robiť, aby ma to neutrápilo k smrti ? myslíš, že to časom prejde, že na to zabudnem ?

Strejdo

Absolutne nic mu nehovor, lebo strati k tebe doveru. Ako hovoris, vsetko zle je na nieco dobre a asi si potrebovala takto zistit, ze ho naozaj lubis. To, ze ta to trapi, je normalne. A co mas robit, aby si na to zabudla? Len cas, nic ine. Sice na to nezabudnes, ale aspon ta to nebude tak trapit.
Len to uz nikdy viac nerob.

zronená duša

nikdy nevydržíš ? to už si tolko krat podviedla alebo do toho zaraduješ aj výčitky z niečoho iného ? ved ani ja to nemôžem vydržať, ale čo mam robiť. nechcem mu zlomiť srdce. nechcem pokaziť všetko, rokmi vybudovaný vzťah...Bojím sa, ako zareaguje. Miluje ma nadovšetko, tým som si viac ako 100% istá, ale neviem, ako by zareagoval. Aké máš ty skúsenosti ??

majoranka

zamlacat to si myslim nie je svinstvo, radim nechat si to pre seba, pokial si vazne rozhodnuta s dotycnym ostat. Tym ze mu to prezradis, sa ulavi Tebe, jemu tym len ublizis, trpeli by ste obaja, takto trpis len ty. Je to zial dan za chybu. Skus sa vcitit do jeho situacie.

ivuliatko

no ja napr. nikdy nevydrzim vycitky svedomia. radsej sa priznam, ako sa do smrti zozierat, ved by som sa na svojho priatela nemohla nai pozriet.

zronená duša

a OK, aj ked si to teda radšej nechám pre seba...Ako mám zabudnúť ? Čo mám robiť, aby ma to prestalo ničiť ?

zronená duša

to ani vzťah nebol.. zoznamili sme sa..boli spolu par krat vonku, vyspali sa spolu a ja som za tým urobila hrubú čiaru. prerušila všetky kontakty, vymazala čísla. som na neho nasratá, lebo on vedel, že som zadaná. viem, nemôžem to zhadzovať iba na neho, ale on to vedel ! našťastie býva uplne inde a nie sme v kontakte. len si na neho zmyslím a napína ma. ale mne je strašne luto, že môj priatel hovorí "ja viem, že TY by si ma nikdy nepodviedla" Aj tomu dovtedy aj bolo..Ale nebol v tom cit, láska..nič. Ani to nestalo za to.... Ale je mi strašne :((