spravanie chlapov..

Príspevok v téme: spravanie chlapov..
karolina007

ahojte vsetci..mam pre vas taku otazku...dievcata..ked ste so svojou laskou..otaca sa za inymi..ale vyslovne ze sa otaca..??? a chlapi...ked ste s priatelkou..vsimate si aj ine baby nejako moc prehnane.??myslim si ze sa chlap moze pozriet..ma..skor povedane..ale aj otocit a okomentovat to..je to normalne pred babou..??s chalanmi to je v poriadku..ved na to aj idu von..:D ale pred svojou babou by to nemuseli robit..to je moj nazor...a Vas..??

karolina007

budem sa snazit...uvidime co sa bude diat..sme este nastastie mladi a svadba este nebola...a dakujem mary-anne za to ze sa mi snazis pomoct...velmi si to vazim

lilyoff

karolina007 tym som trosku narazala na tvoje sebavedomie...lebo mi to pride take,ze ho vela nemas.Ked sa budes pacit sama sebe,budes magnet :).Ale nepoznam ta,mozno je to inak.Ja viem ake je velmi tazke verit milovanej osobe.Ten strach zo straty je obrovsky.Ale uz z vlastnych skusenosti viem,ze nedovera a podozrievavost vo vztahu je ista cesta ako ten vztah znicit a pritom mozno bol a mohol byt tak krasny a cisty.

karolina007

mary-anne
maš uplnu pravdu..mam zbytocne vycitky ktore k nicomu nevedu..mozno si vsetko vymyslam a vyrabam si problemy..ale uz som na tom lepsie..s doverou..snazim sa zbytocne veci neriesit a zatial je to fajn...

mary-anne

no ale ved to uz nerobi pred tebou- to rozpravanie sa o druhych babach a otacanie sa a tak, nie? tak si pisala.. takze nemusis nic riesit, iba si uzivaj vas nadherny vztah a zbytocne si to nekomplikuj..

mary-anne

ale ved to je logicke, ked vy dvaja ste par, ze nespi s druhymi (aspon o tom nevies) ale tym nechcem nic povedat. proste vztah je o dvoch ludoch. a hlavne o tej dovere, ktora ked nie je, vztah upada, su len vycitky a sama vidis, ze aj zbytocne trapenie.

karolina007

mary-anne
no sak prave ze toto je moj prvy vazny vztah a da sa povedat aj vobec prvy vztah..mam 19..a o vztahoch skoro nic neviem..preto sa pytam ze coo je a co nie je normalne..on uz mal predo mnou 4 frajerky..no je skuseny...

karolina007

mary-anne
mozno som to zle napisala..ale v tom zmysle..ze by s nimi nemal mat nic viac..sex..pacit sa mozu..kamarati hej..myslela som o tom viac...ta dovera mi robi velky problem..

karolina007

lilyoff..tak makam aj pre seba samozrejme..je to super pocit ked mas dobru postavu a kocky na bruchu..:D ale vlastne..ked niekoho milujeme tak o vyzor nejde..

mary-anne

trosku hlupy nazor- jemu by sa ine pacit nemali . nemyslis?? ved ako som pisala aj nizsie, mate vztah, ale nie ste slepi! a ved este ani manzelia nie ste, takze troskku prisilne tvrdenie z tvojej strany a dost majetnicke a laska nie je majetnicka,to si zapamataj. ked to takto beries a aj budes brat, skoncis so slzami v ociach....