Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

AdamKrt

Raz som kupil na cistenie porov na pleti taku modru vodicku. Neviem, ci to cistilo pory, ale stipalo to ako fras a tak mi to roztiahlo pory, ako by mi vrtackou do nosa vrtal. Uz som to viac nepouzil :)

danuska123

honney a mary-anne no hej sto ludi, sto chuti:) vlastne mne este ziadna vona nesadla asi na 100 percent :D jedina, co sa mi pacila bola escada -victorio bellucci ale bohuzial uz sa mi ,,zunovala,, doma stoji na policke :)poradte nieco dobre:D kolkokrat prejdem okolo nejakej zenskej a si poviem pani super parfem ale sama si vybrat neviem:D

krtko22

A este som zabudla sampon Nivea Diamond Gloss mala som mastne a ucapene vlasy akoby som si ich tyzden neumyla a hydratacny sampon Matrix Biolage tiez sa mi vlasi velmi mastili a svrbela ma pokozka hlavy.

krtko22

Moj omyl bol nocny hydratacny krem od Clarins, mal byt len lahky a nemastny ale po pouziti som bola akoby som sa natierala mastou. Tiez nemam rada spiraly od Avonu a odlicovace Loreal.

mary-anne

danuska123- ja mam ten parfem Jet Famme a zboznujem ho! a paci sa aj vsetkym okolo mna :) ale sto ludi, sto chuti :)

tak moje omyly-
spirala od avonu tato a aj vsetky ostatne. nie som vobec spokojna so spiralami z avonu,takze nikdy viac.
img.bleskovky.sk
vsetky vyrobky z radu Garnier Pure A, som sa vyhadzala este viac,ako som bola
www.bugy.sk
klasicke labelo. vysusuje mi pery. ale vlastne aj ostatne labela mi nerobia dobre.
www.drostra.cz
urcite balzam na usta doliva.stipali ma usta z neho a vysusoval
-odkaz odstránený-
ani drahe vyrobky od vichy- normaderm mi nespravili dobre, prave naopak. nie vsetky drahe veci su aj dobre.
debbiewhoelse.com

a to je asi aj vsetko. snazim sa kupovat len overene a vyskusane veci uz, aby som nebola zas sklamana:)

honney

Ja kremy na vrasky ani na celulitidu nepouzim, tak neviem posudit podla seba, ale asi nepoznam nikoho komu pomohli.

Takisto ako danuske mi kremy na problemovu plet nepomohli, takze tiez uz nepouzivam.

Mam deodorant Jet femme, mne sa celkom paci ta vona, ale nie az tak aby som si ju kupila. Od alverde mam kryciu tycinku a bola som z nej dost sklamana, nekryje, zle sa nanasa. Prirodna dekorativka asi nebude nic moc... :(

odpovedam

trosku zle som sa vyjadrila :-)
Tie pripravky na pory, vrasky a celulitidu mozu kusok docasne pomoct, ale NIKDY dane problemy neznicia, kedze pory a vrasky su prirodzene. Len kozmeticky priemysel spravil z normalnych javov vazne esteticke nedostatky. Preto pouzivam kozmetiky minimalne - viem, ze vacsinou je to len o reklame. Takisto pripravky na rozstiepene konceky vlasov nemaju efekt.

danuska123

no mne kremy na mimicke vrasky pomohli teda som mlada ale okolo oci boli naznaky.ale to nebol krem ale serum.

krem na rozsirene pory, vacsina kremov na problemovu plet mi uskodila ako pomodla, skor gely, tonika, pouzivam hydratacny krem, a plet je krasna :)

na celulitidu kremy:D neucinne absolutne:D

a moje kozmeticke omyly, ked neratam zle farebne odhadnutie makeupu tak asi parfum z Avonu Jet Femme je katastrofa, za nehorazne peniaze:D potom makeup alverde je tiez katastrofa a moja skusenost so samponom elseve s tou kasickou je otrasna.vlasy som mala tazke, mastne a bez objemu. asi vsetko, nic ine ma nenapada zatial:)

odpovedam

a ja este dodam, ze kremy na vrasky, rozsirene pory a celulitidu tiez nemaju ucinok, takze aj za to sa vyhadzuju zbytocne peniaze :-)))